GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Hydrozagadka :)

05.09.2006
01:47
smile
[1]

Alvarez [ REDLIGHT ]

Hydrozagadka :)

W weekend obejrzałem kultowe dzieło pt. Hydrozagadka.
Ciągle będąc pod wrażeniem filmu i „bezwzględnej inteligencji” geniusza zła Dr. Plamy, natknąłem się na poniedziałkowe wydanie Faktu.
I cóż widzę na pierwszej stronie?!

Przecież to człowiek od mokrej roboty Dr Plamy! Liliput w góralskim przebraniu.

Gdzie jest AS, kiedy rodacy najbardziej go potrzebują?!! :D

Link do stosownego fragmentu filmu:

05.09.2006
12:47
[2]

Alvarez [ REDLIGHT ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.