
peners [ SuperNova ]
Co zrobić ??
Otóż zakupiłem grę gdzie dystrybutorem jest Cenega, gra to Age of PIrates Opowieści z Karaibów. Chce ja zarejestrować i ciagle pisze ze podany kod jest zły, co ja mam zrobi w takiej sytuacji a brakuje mi własnie tego kodu by pada sobie z nagród wybrać. Mam do nich posłać maila i podać kod ten co mam czy jak ??
rg [ Zbok Leśny ]
Ja bym sie ich zapytal co robic...

szwagier24 [ Centurion ]
Pirat prowokuje...

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
szwagier24 --> Ty naprawdę jesteś taki ciemny?
peners --> Jeśli chodzi ci o klub Cenegi, to z tego co pamiętam mieli problemy z wystartowaniem. No a najlepiej będzie oczywiście wysłać maila do dystrybutora (do działu pomocy), bo to nic nie kosztuje :)
Ewentualnie możesz spróbować złapać na forum kogoś z Cenegi. Co najmniej dwie-trzy osoby regularnie tu zaglądają.

peners [ SuperNova ]
Dzieki za porady :) Zaraz pośle maila i powiem w czym rzecz mam andzieje że to jakos załatwią.