GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co zrobić ??

04.09.2006
23:41
smile
[1]

peners [ SuperNova ]

Co zrobić ??

Otóż zakupiłem grę gdzie dystrybutorem jest Cenega, gra to Age of PIrates Opowieści z Karaibów. Chce ja zarejestrować i ciagle pisze ze podany kod jest zły, co ja mam zrobi w takiej sytuacji a brakuje mi własnie tego kodu by pada sobie z nagród wybrać. Mam do nich posłać maila i podać kod ten co mam czy jak ??

04.09.2006
23:42
[2]

rg [ Zbok Leśny ]

Ja bym sie ich zapytal co robic...

04.09.2006
23:43
smile
[3]

szwagier24 [ Centurion ]

Pirat prowokuje...

04.09.2006
23:57
smile
[4]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

szwagier24 --> Ty naprawdę jesteś taki ciemny?

peners --> Jeśli chodzi ci o klub Cenegi, to z tego co pamiętam mieli problemy z wystartowaniem. No a najlepiej będzie oczywiście wysłać maila do dystrybutora (do działu pomocy), bo to nic nie kosztuje :)

Ewentualnie możesz spróbować złapać na forum kogoś z Cenegi. Co najmniej dwie-trzy osoby regularnie tu zaglądają.

05.09.2006
09:25
smile
[5]

peners [ SuperNova ]

Dzieki za porady :) Zaraz pośle maila i powiem w czym rzecz mam andzieje że to jakos załatwią.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.