GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NIBIRU

04.09.2006
22:55
smile
[1]

sender30 [ Junior ]

NIBIRU

Witajcie dobrzy ludzie,pomóżcie!!stanąlem w kopalni i nie wiem co dalej,na poczatek zlamalem kucz do szatni sprzątaczy,mam dynamit ale nie wiem co zrobic z baterią którą tylko przewrócilem??

05.09.2006
08:44
[2]

jackowsky [ ]

A więc zrób tak:

spoiler start

W magazynie powinieneś znaleźć próbówkę. Użyj jej z przewróconą baterią - otrzymasz kwas, który posłuży do otwarcia drzwi

spoiler stop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.