Witajcie dobrzy ludzie,pomóżcie!!stanąlem w kopalni i nie wiem co dalej,na poczatek zlamalem kucz do szatni sprzątaczy,mam dynamit ale nie wiem co zrobic z baterią którą tylko przewrócilem??
05.09.2006
08:44
[2]
jackowsky [ ]
A więc zrób tak:
spoiler start
W magazynie powinieneś znaleźć próbówkę. Użyj jej z przewróconą baterią - otrzymasz kwas, który posłuży do otwarcia drzwi