GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GeForce 7600GS 256 MB AGPx8 - pasywne chłodzenie nie wystarcza.

04.09.2006
20:41
smile
[1]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

GeForce 7600GS 256 MB AGPx8 - pasywne chłodzenie nie wystarcza.

Mam pytanie co mam zrobić jeśli na karcie graficznej pasywne chlodzenie nie wystarcza?
Po jakims czasie grania gry zaczynaja żabkować 3 fps a przy otwartej obudownie chodza ok, choc czasem tez zarwa juz po parunastu min. grania

Mam GeForce 7600GS 256 MB AGP - i problem jakie kupic chlodzenie??
Prosze o pomoc !!:)

04.09.2006
20:43
[2]

Soulcatcher [ Admin ]

To nie jest problem pasywnego chłodzenia na karcie tylko odprowadzenia powietrza z obudowy na zewnątrz. Kup dwa średniej wielkości wiatraki zalmana i włóż je w obudowę tak aby poprawić cyrkulację powietrza wewnątrz. Wiatraki podepinij przez przelotki zmieniające prędkość.
Mam tak i działa. Głośniej się robi dopiero podczas naprawdę mocnego grania.

04.09.2006
20:49
[3]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

no proszę sam administrator mi odpowiedział dziekuje:)

tez myslalem o tym..tylko chciałbym mozliwie jak najcichsze wiatraki, co myslisz nt. tych:
mam jeden taki na tubie obok procka i jest cichutki :)

04.09.2006
21:04
[4]

kaban1 [ Generaďż˝ ]

kup zalamana albo freezone

soul-->+69 to specjalnie?

04.09.2006
21:10
[5]

Plantator [ Prokonsul ]

Polecam akase albo noiseblockera. Akasa ma łożysko kulkowe. Jednym to nie przeszkadza, a innych drażni, wiatrak sam w sobie jest bardzo dobry ale słychać terkot łożyska kulkowego oczywiście przy niskich obrotach bo przy wysokich to i tak szum powietrza staje się głośny i wszystko zagłusza. Nowe noiseblockery mają łozyska ślizgowe więc są cichsze cichsze.

04.09.2006
21:16
[6]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

jeśli już mowimy o chlodzeniu to koniecznie ciche :) ??
czy te 2 wiatraki jeden z przoidu drugi z tylu obudowy byly by dobre -->
tylko co wazne ja mam obudowe Modecom Enjoy i nie wiem czy ten ped powietrza dobrze doleci do karty graf?

05.09.2006
12:38
[7]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

upik chce wiedziec czy te 2 coolinki beda dobre :)?

05.09.2006
12:48
[8]

Triple_X [ Pretorianin ]

dostępne opcje
1 wentylator 80mm
1 wentylator 60mm

jeden kupujesz 80mm, drugi mniejszy, 60mm i starczy :)

05.09.2006
13:05
[9]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

a ktory wiartak ma byc gdzie??
80 mm ma wdmuchiwac zapewne a 60mm wydmuchiwac??

05.09.2006
13:12
[10]

Triple_X [ Pretorianin ]

80mm jest z tylu na gorze obudowy
60mm na dole z przodu
latwo bedzie rozpoznac po wielkosci miejsc na wiatraki przygotowanych :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.