
eJay [ Gladiator ]
Poszukuje ochotnika...:)
...który mógłby całkowicie za darmo zrobić logo do tego serwisu: https://armedassault.gry-online.pl . Niestety praca jest jak juz wspomnialem calkowicie "charetatywna":) Logo nie musi byc jakies wspaniałe, ale zeby bylo lepsze niz tymczasowe.
Niestety ja nie dysponuje, ani specjalnym talentem, ani odpowiednimi programami. Dysponuje jedynie spora iloscia materialu, ktora moze sie przydac do tworzenia loga. Dla kogos kto siedzi w programach graficznych od dawna bedzie to robota na max 15 minut. Prawdopodobnie chce, aby polaczono kilka obrazkow z gry, dodano jakis estetyczny napis. Podpis autora jak najbardziej:)
eJay [ Gladiator ]
UP
Chetnych prosze o zglaszanie sie na maila.

legrooch [ MPO Squad Member ]
Popraw tytuł wątku na "Poszukuję jelenia...:)" :)
Nie pomogę Ci plastycznie niestety, ale Up :P

eJay [ Gladiator ]
Zostawie ochotnika:) Wbrew pozorm sa osoby o dobrym sercu, ktore juz sie zglosily.

Różany krzyż [ Konsul ]
JA coś może zdziałam jak znajde chwile wolnego.