GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Teraz mam stracha...Tragiczne rozpoczęcie roku szkolnego.

04.09.2006
19:16
[1]

Flet [ Fletomen ]

Teraz mam stracha...Tragiczne rozpoczęcie roku szkolnego.



Najgorsze jest to, ze to LO jest niedaleko mojego. Tez chodze do Wielunia.

No teraz to normalnie jakas bariere mam.

04.09.2006
19:20
smile
[2]

martusi_a [ Dezerterka z Krainy Snów ]

To teraz to się nazywa miłość, tak? :/
Życzenia urodzinowe i kwiaty. Śmieszność.

Liceum katolickie.. o ironio losu.

04.09.2006
19:21
[3]

Regis [ ]

wyciągnął prawdopodobnie nóż,

Czy to jakis tamtejszy zwyczaj, zeby isc z przeprosinami z nozem w kieszeni?

04.09.2006
19:21
[4]

Miren_cjum [ Centurion ]

No tak , tragedia . Obcy nie powinni być wpuszczani na teren szkoły

04.09.2006
19:22
[5]

cycu2003 [ Legend ]

dlaczego masz stracha ? Planujesz rzucenie jakiegos wrażliwszego chłopaka

04.09.2006
19:22
[6]

Flet [ Fletomen ]

Regis tego Ci nie powiem, ale wiele słyszałem od starszych kumpli, ze niezłe czuby chodza po Wieluniu.

cycu2003 -> Chodzi mi o to, ze takie wydarzanie jakos zawsze omijały nas tutaj na prownicji. Moze dlatego tak sie czuje. Nigdy sie az tak nie zastanawiałem, nad tym kto i co moze odwalic strasznego.

Wiem, ze w miastach ludzie jakos obojetniej słuchaja czegos takiego. Ale tu w mojej okolicy nigdy to sie jeszcze nie przytrafiło.

04.09.2006
19:23
smile
[7]

Leilong [ Generaďż˝ ]

Przechodzi pojęcie...

04.09.2006
19:24
smile
[8]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

U mnie w szkole kiedyś podobna akcja była,opowiem wam: przyszedł se pod szkołę jakiś gostek i kogo tylko spotkał wyzywał (ja też obok niego przechodziłem) potem wszedł doszkoły i przecodził obok jakiegoś dzieciaka (miał może 10 lat) i też zaczoł go wyzywać,ale ten dziecicak był z natury dokuczliwy i też zaczoł wyzywać tego gościa a ten jak się nie wnerwił popchnoł go a ten się przewrócił i udeżył głową w kaloryfer,dyrektor zadzwonił po policję i po karetkę i mineła nam jedna lekcja a mianwice historia (ja byłem obok tego całego zdarzenia) a teraz ten gostek siedzi w więzieniu :)

04.09.2006
19:26
smile
[9]

Harrvan [ Senator ]

ze niezłe czuby chodza po Wieluniu

Wszedzie tak jest ...

04.09.2006
19:28
[10]

PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]

CZego się boisz raczej dużó takich osób nie ma, a tym powinna się zająćpolicja. Choć z drugiej strony to ta sama szkoła...

04.09.2006
19:29
[11]

Miren_cjum [ Centurion ]

Wieluń prowincja ? Wojnę światową żeście tam rozpętali .

04.09.2006
19:30
[12]

PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]

Jużwiem - jakby były te znienawidzone mundurki to nikt z poza szkoły nie wszedłby na jej teren :D sam bym nie chciał w tym chodzić ale może to pomóc (u mnie w szkole jest spokojnie - wkońcu to dopiero gimnazjum)

04.09.2006
19:32
[13]

Fett [ Avatar ]

może ma psychiczna dziewczyne...

04.09.2006
19:33
smile
[14]

Volter_xD [ Pretorianin ]

Ale już go złapali!!

04.09.2006
19:41
smile
[15]

.:Jj:. [ The Force ]

Gdzie w Polsce NIE chodzą czuby? W RP możesz dostać kose pod kościołem od 10 latka, tylko dlatego że widział u Ciebie nowy model komóry, potem nic mu się nie zrobi bo za mały, nawet na ośrodek opiekuńczy.. A rodzicom grzywny nie ma sensu wstawiać- bo z czego zapłacą, a jak się odbierze prawa rodzicielskie to nawet lepiej dla nich- kłopot z głowy.

04.09.2006
19:48
smile
[16]

PatriciusG. [ frank zappa ]

I jak tu wychodzic z domu jak po ulicach chodza takie...

spoiler start

...pojeby...

04.09.2006
19:55
smile
[17]

KOLOSrv [ Czy mam coś na zębach? ]

a najgorsze jest to że w szkołach całej polski może nie dochodzi do zabójstw w młodszych klasach ale są pobicia, wyzywanie tak że ofiary mają nawet smobójcze myśli a państwo nic z tym nie robi, a wystarczyłoby jedno prawo gdzie po takich zamierzonych akcjach odrazu powinni wyrzucac ucznia:<

04.09.2006
19:59
[18]

doniczka [ thomson ]

Mieszkam w Wieluniu i po prostu nie moge uwioerzyć w to co się stało....znałem Darię z widzenia ale z całego serca współczuje rodziniue jej i tego chłopaka. Siedzialem własnie na ogrodkach kiedy dosatlem esa z ta wiadomościa....z poczatku myslalem że to jakas historia sprzed lat ale pote,,,krew na schodach i pełno służb mundurowych...no tragedia

Mrencjum ---> jakie my ?? Niemcy, Wieluń to piekne miasto ktore zostalo bestialsko zniszczone pierwszymi nalotam II WŚ

04.09.2006
23:14
smile
[19]

Floone [ Generaďż˝ ]

Szkoda dziewczyny - miała całe życie przed sobą...
A dla tego szmaciarza KARA ŚMIERCI !!!

04.09.2006
23:25
[20]

Kompo [ alkopoligamista ]

Znowu umiera dziewczyna zabita przez chłopaka/byłego. W Krakowie całkiem nie tak dawno znajoma została zamordowana to, że zaszła w ciążę z łajzą i ta łajza rozwiązała ten problem w taki sposób.

05.09.2006
00:12
[21]

JihaaD [ Gosu ]

spoiler start
wszystkiemu winne są kobiety bez serca
spoiler stop

05.09.2006
00:28
[22]

Shilka the Red [ Ponury Grzybiarz ]

Floone -> czemu myslisz ze gdyby byla kara smierci ten koles by tego nie zrobil?

05.09.2006
00:36
[23]

Ur-Schak [ Centurion ]

NIGDY KARA ŚMIERCI!!!! Niech idzie do paki na 25 i niech go tam "chłopaki"....................
To może by go oduczyło!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.