pasta007 [ Pretorianin ]
Program do robienia kopii zapasowych płyt DVD
Witam potrzebuje jakiś dobry program do robienia tych właśnie kopii. Mam DVD Shrink ale na 3% wyskakuje mi jakiś błąd, więc szukam nowego lepszego programu, który zripuje mi film tak do 4,4 GB
Pozdrawiam !
Jeckyl [ Rekrut ]
DVD Decrypter
AnakinSkywalker [ Pretorianin ]
decrypter
ale jak masz błąd to pewnie płytka jest zabezpieczona, ale raczej zsypana w tym miejscu.
No już masz odpowiedż ;-)
pasta007 [ Pretorianin ]
tym dvd decrypterem robiłem i też na 3% mi staje (płyta oczywiście) i to jest raczej zabezpieczenie :D
BukE [ Płetwonurek ]
pasta007:
Jaka niby to plyta i jakie zabezpieczenie ze Decrypter tego nie lapie? Nie spotkalem sie z takim czyms NIGDY.
Robilem kopie zapasowe PS2, filmow, PC i wielu innych.
Jeckyl [ Rekrut ]
Zabezpieczenie napewno nie uwierz na słowo jeszcze mi się taka płyta od roku nie trafiła zebym z niej kopii zapasowej nie zrobił.
AnakinSkywalker [ Pretorianin ]
Może płyta z filmem jest uszkodzona?
Wtedy niestety nic nie poradzisz.