GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Program do robienia kopii zapasowych płyt DVD

04.09.2006
17:56
[1]

pasta007 [ Pretorianin ]

Program do robienia kopii zapasowych płyt DVD

Witam potrzebuje jakiś dobry program do robienia tych właśnie kopii. Mam DVD Shrink ale na 3% wyskakuje mi jakiś błąd, więc szukam nowego lepszego programu, który zripuje mi film tak do 4,4 GB

Pozdrawiam !

04.09.2006
17:58
[2]

Jeckyl [ Rekrut ]

DVD Decrypter

04.09.2006
17:59
[3]

AnakinSkywalker [ Pretorianin ]

decrypter

ale jak masz błąd to pewnie płytka jest zabezpieczona, ale raczej zsypana w tym miejscu.

No już masz odpowiedż ;-)

04.09.2006
18:04
[4]

pasta007 [ Pretorianin ]

tym dvd decrypterem robiłem i też na 3% mi staje (płyta oczywiście) i to jest raczej zabezpieczenie :D

04.09.2006
18:06
[5]

BukE [ Płetwonurek ]

pasta007:
Jaka niby to plyta i jakie zabezpieczenie ze Decrypter tego nie lapie? Nie spotkalem sie z takim czyms NIGDY.
Robilem kopie zapasowe PS2, filmow, PC i wielu innych.

04.09.2006
18:06
[6]

Jeckyl [ Rekrut ]

Zabezpieczenie napewno nie uwierz na słowo jeszcze mi się taka płyta od roku nie trafiła zebym z niej kopii zapasowej nie zrobił.

04.09.2006
18:14
[7]

AnakinSkywalker [ Pretorianin ]

Może płyta z filmem jest uszkodzona?
Wtedy niestety nic nie poradzisz.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.