GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Waiting - ogladal ktos?

04.09.2006
16:58
smile
[1]

Mateusz K [ Legionista ]

Waiting - ogladal ktos?

Jesli ktos ogladal film Waiting to napiszcie jak wam sie podobal.

04.09.2006
18:12
smile
[2]

Coy2K [ Veteran ]

to jest o tych kelnerach i kelnerkach pracujacych w takim barze ?

jesli dobrze kojarze to film ogladalem jakis czas temu ale chetnie obejrzalbym jeszcze raz bo naprawde bardzo przyjemnie sie go "pochłaniało" :)

05.09.2006
12:11
[3]

Mateusz K [ Legionista ]

Tak to ten film. Na początku myślałem, że numer z "kozą" i tym podobne to tylko pic na wodę, żeby ośmieszyć tego młodego.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.