GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Heroes IV Złota Edycja problem z multiplayerem

04.09.2006
14:18
[1]

_Walec_ [ Chor��y ]

Heroes IV Złota Edycja problem z multiplayerem

Witam
Jak zagrać na multi z drugą osobą? Nie przez LAN : )
Chce zagrać z dzieczyną, wybieram połączenie bezposrednie, ani ja nie moge sie dolaczyc, ani ona. Ja jestem za NAT-em wiec chyba serwera nie moge stworzyc, ale ona ma IP zewnętrzne ale ja i tak nie moge sie dolaczyc do serwera
Czekam na odpowiedzi : )
Z gory dzieki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.