_Walec_ [ Chor��y ]
Heroes IV Złota Edycja problem z multiplayerem
Witam
Jak zagrać na multi z drugą osobą? Nie przez LAN : )
Chce zagrać z dzieczyną, wybieram połączenie bezposrednie, ani ja nie moge sie dolaczyc, ani ona. Ja jestem za NAT-em wiec chyba serwera nie moge stworzyc, ale ona ma IP zewnętrzne ale ja i tak nie moge sie dolaczyc do serwera
Czekam na odpowiedzi : )
Z gory dzieki