GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ASUS A7N8X-VM - jakie opinie o płycie głównej?

04.09.2006
13:11
[1]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

ASUS A7N8X-VM - jakie opinie o płycie głównej?

Postanowiłem, że nowy komputer kupię na części - każdą osobno i sam go złożę. Zacząłem od płyty głównej - zdążyłem załapać się na aukcję ASUSa A7N8X-VM za 110 zł. Z tego co przeczytałem, to naprawdę niezła okazja, ale chciałbym poznać wasze opinie o tym modelu. Może ktoś ma właśnie taką płytę i mógłby podzielić się swoimi spostrzeżeniami?

Aha, link do aukcji -

04.09.2006
13:14
smile
[2]

Różany krzyż [ Konsul ]

Po 3 latach mi siadła.

04.09.2006
14:57
smile
[3]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Może ktoś poleci mi jakąś dobrą obudowę pod taką płytę? (to kolejna rzecz na liście do kupienia)

04.09.2006
16:05
[4]

winner [ Generaďż˝ ]

np. coś od Chiefteca, a co do płyty to wydaje mi sie ze to zadna okazja, płyta na socket A wiec staroć

04.09.2006
16:13
[5]

hakirek [ Chor��y ]

jak chcesz to w tej cenie sprzedam Ci wersje DELUXE z soundStromem (dzwiek jak SB audigi) SATA

gg:5943695

04.09.2006
16:20
smile
[6]

peners [ SuperNova ]

Też ma Deluxa i nie narzekam :) Dobra płyta głowna.

04.09.2006
16:22
smile
[7]

darek_dragon [ 42 ]

Socket A, DDR 333 i AGP? O rany, toż to zabytek ;)

05.09.2006
01:10
[8]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Chcecie poznać prawdziwy zabytek i staroć? Od 5 lat mam płytę k7s5a, durona 850, 256 ramu i kartę geforce2mx 32 mb. :D

Dla mnie wszystko, co teraz kupię pod tę nową płytę główną to będą cuda. :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.