GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CS:source problem. pomóżcie

04.09.2006
12:38
smile
[1]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

CS:source problem. pomóżcie

Na poczatku przyznam sie ze jestem calkowitym noobem jezeli chodzi o CS,
a wiec wczoraj szwagier mi przyniosł tą gre, oczywiscie oryginalna(zeby nie bylo),
no i chciałem sobie pograć przez neta ale jak chce sie polaczyć z jakims serwerem to mi takie cos wyskakuje---------------->

WTF? trzeba jakas łatkę wgrać? jak tak to skąd? Pomóżcie

04.09.2006
12:46
[2]

Miniu [ Generaďż˝ ]

O ile wiem to steam sam powinien sciagnac.


Kliknij tym linku w pytaniu
Q-How do I validate my cache files? Na CS

04.09.2006
12:51
[3]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

jak klikam to mi wyskakuje ze Firefox nie moze otworzyc protokołu steam .
O co chodzi?

04.09.2006
13:11
[4]

Miniu [ Generaďż˝ ]

Otworz przez IE.

04.09.2006
13:36
[5]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Ie tez nie otwiera tego.

No kurde tylu tu counter strike'owców a nikt nie wie?

04.09.2006
13:40
[6]

Miniu [ Generaďż˝ ]

Masz wogole steama? Jesli tak to w properties w local files tez mozna zrobic validate.

04.09.2006
13:41
[7]

Qbaa [ Senator ]

w takim razie to chyba nie jest oryginał

jeśli nie otwiera Ci protokołu steam, to znaczy że nie masz Steama.
zresztą gdybyś miał, to nie miałbyś problemu z protokołem, bo Steam ściągnąłby wszystkie potrzebne poprawki.

04.09.2006
14:52
[8]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

a co to jest wogóle ten steam a oryginała mam tylko ze z niemiec to moze być coś z tym ze z innego kraju? Można tego steama skądś sciągnąć?

04.09.2006
15:21
[9]

Miniu [ Generaďż˝ ]

Orginal nawet jak masz z Kazachstanu to Steam i tak sie instaluje.

Jesli jakims cuden masz rzeczywiscie orginalna gre to sciagnij go i przez niego zainstaluj CS. Oczywiscie jesli szwagier nie gral wczesniej i nie zarejestrowal juz klucza na swoim koncie

04.09.2006
15:46
[10]

L0ck3 [ Pretorianin ]

Przecież nawet by gry nie zainstalował, jeśli nie ma steam'a ;]

04.09.2006
15:49
[11]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

dobra ma steama jak mam teraz zainstalowac przez niego CS?

04.09.2006
15:52
[12]

Miniu [ Generaďż˝ ]

Games - Activate a product - teraz wpisujesz tam cdkey

04.09.2006
15:54
[13]

L0ck3 [ Pretorianin ]

A jeśli CS'a masz na płycie, to się instaluje jak każdą inną grę ;]

04.09.2006
16:14
[14]

Qbaa [ Senator ]

jeśli to jest oryginał, a szwagier już grał, to spytaj się o login i hasło do konta, które musiał założyć żeby grać. bez konta z oryginalnym cd-keyem nie pograsz.

04.09.2006
21:18
smile
[15]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Dobra mniejsza z tym szwagier sklerotyk nie pamieta hasła i loginu(bede je mial dopiero jak wroci do niemiec)
teraz mam inny problem :
jestesmy z kumplem w jednej sieci bo mamy internet od tego smaego dostawcy i chcielismy sobie przez lan pograc w Cs ale jak jeden tworzy serwer to drugi go nie widzi, juz ustawilismy ta sama grupe robocza i jeden widzi udostepnione pliki drugiego ale za chiny nie mozemy sobie pograc, moze ktos pomóc, moze wiecie o co chodzi?

05.09.2006
00:33
[16]

Qbaa [ Senator ]

jak znacie ip, to walcie wyszukiwarkę serwerów i łączcie się przez konsolę:
connect numer.ip
powinno zadziałać

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.