
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
CS:source problem. pomóżcie
Na poczatku przyznam sie ze jestem calkowitym noobem jezeli chodzi o CS,
a wiec wczoraj szwagier mi przyniosł tą gre, oczywiscie oryginalna(zeby nie bylo),
no i chciałem sobie pograć przez neta ale jak chce sie polaczyć z jakims serwerem to mi takie cos wyskakuje---------------->
WTF? trzeba jakas łatkę wgrać? jak tak to skąd? Pomóżcie
Miniu [ Generaďż˝ ]
O ile wiem to steam sam powinien sciagnac.
Kliknij tym linku w pytaniu
Q-How do I validate my cache files? Na CS
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
jak klikam to mi wyskakuje ze Firefox nie moze otworzyc protokołu steam .
O co chodzi?
Miniu [ Generaďż˝ ]
Otworz przez IE.
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Ie tez nie otwiera tego.
No kurde tylu tu counter strike'owców a nikt nie wie?
Miniu [ Generaďż˝ ]
Masz wogole steama? Jesli tak to w properties w local files tez mozna zrobic validate.
Qbaa [ Senator ]
w takim razie to chyba nie jest oryginał
jeśli nie otwiera Ci protokołu steam, to znaczy że nie masz Steama.
zresztą gdybyś miał, to nie miałbyś problemu z protokołem, bo Steam ściągnąłby wszystkie potrzebne poprawki.
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
a co to jest wogóle ten steam a oryginała mam tylko ze z niemiec to moze być coś z tym ze z innego kraju? Można tego steama skądś sciągnąć?
Miniu [ Generaďż˝ ]
Orginal nawet jak masz z Kazachstanu to Steam i tak sie instaluje.
Jesli jakims cuden masz rzeczywiscie orginalna gre to sciagnij go i przez niego zainstaluj CS. Oczywiscie jesli szwagier nie gral wczesniej i nie zarejestrowal juz klucza na swoim koncie
L0ck3 [ Pretorianin ]
Przecież nawet by gry nie zainstalował, jeśli nie ma steam'a ;]
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
dobra ma steama jak mam teraz zainstalowac przez niego CS?
Miniu [ Generaďż˝ ]
Games - Activate a product - teraz wpisujesz tam cdkey
L0ck3 [ Pretorianin ]
A jeśli CS'a masz na płycie, to się instaluje jak każdą inną grę ;]
Qbaa [ Senator ]
jeśli to jest oryginał, a szwagier już grał, to spytaj się o login i hasło do konta, które musiał założyć żeby grać. bez konta z oryginalnym cd-keyem nie pograsz.

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Dobra mniejsza z tym szwagier sklerotyk nie pamieta hasła i loginu(bede je mial dopiero jak wroci do niemiec)
teraz mam inny problem :
jestesmy z kumplem w jednej sieci bo mamy internet od tego smaego dostawcy i chcielismy sobie przez lan pograc w Cs ale jak jeden tworzy serwer to drugi go nie widzi, juz ustawilismy ta sama grupe robocza i jeden widzi udostepnione pliki drugiego ale za chiny nie mozemy sobie pograc, moze ktos pomóc, moze wiecie o co chodzi?
Qbaa [ Senator ]
jak znacie ip, to walcie wyszukiwarkę serwerów i łączcie się przez konsolę:
connect numer.ip
powinno zadziałać