o.b. [ Konsul ]
ID Software czy R*
Która firma według was robi lepsze gry? Chodzi mi o perełki czyli w ID będzie to Quake, Doom i Wolfenstein a u Rockstara to GTA. Kto jest lepszy?

Narmo [ Naczelny Maruda ]
... n/c
pecet007 [ Talk to the claw ]
Perełką w ID Software jest zdecydowanie Commander Keen, taka perełka że mało kto tę grę pamięta, ale jest to gra, a właściwie seria bardziej przezemnie rozpamiętywana niz jakieś tam 'Wolfy' czy 'Dumy'... ;] A porównywanie (tych) dwóch firm nie ma większego IMO sensu...
drago14 [ Konsul ]
zalezy kto co lubi. bo ta pierwsza robi shootery a druga symulacje gangstera (i nie tylko np. bully lub ten pingpong co na x-a360 wyszedł)