GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ID Software czy R*

03.09.2006
20:15
[1]

o.b. [ Konsul ]

ID Software czy R*

Która firma według was robi lepsze gry? Chodzi mi o perełki czyli w ID będzie to Quake, Doom i Wolfenstein a u Rockstara to GTA. Kto jest lepszy?

03.09.2006
20:17
smile
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

... n/c

03.09.2006
20:17
[3]

pecet007 [ Talk to the claw ]

Perełką w ID Software jest zdecydowanie Commander Keen, taka perełka że mało kto tę grę pamięta, ale jest to gra, a właściwie seria bardziej przezemnie rozpamiętywana niz jakieś tam 'Wolfy' czy 'Dumy'... ;] A porównywanie (tych) dwóch firm nie ma większego IMO sensu...

03.09.2006
20:24
[4]

drago14 [ Konsul ]

zalezy kto co lubi. bo ta pierwsza robi shootery a druga symulacje gangstera (i nie tylko np. bully lub ten pingpong co na x-a360 wyszedł)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.