GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

wklei mi ktoś ty symbol XOR, prosze?

03.09.2006
20:10
[1]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

wklei mi ktoś ty symbol XOR, prosze?

nie moge go znalez w wordzie ani nigdzie na necie, a potrzebuje.
moze mi ktor wkleic symbol operacji xor? (plus w koleczku).
albo moze powiedzcie gdzie go mozna znalezc :)

dzieki

03.09.2006
20:15
[2]

malyr [ Pretorianin ]

prosze
moze to ci podpasuje

03.09.2006
20:27
smile
[3]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

narysowac to ja sobie w paincie mogę :D

ale dzieki za checi.

edit.

Macu, ouch.. nie dobrze. no to nie ma sensu wklejac w takim razie..
a skad go wziales?

03.09.2006
20:30
smile
[4]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Ĺ

Nie działa.

[edit] Może nie zauważyłeś?

03.09.2006
20:34
[5]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

⊕

prawdopodobnie nie zadziała...

poszukaj sobie w tablicy znaków... start/akcesoria/tablica znaków

kliknij widok zaawansowany, wybierz z menu 'grupuj wedlug' -> 'podzakres unicode'

i z menu które ci wyskoczy wybierz symbole matematyczne i tam chyba 4 rząd od góry.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.