cotton_eye_joe [ maniaq ]
wklei mi ktoś ty symbol XOR, prosze?
nie moge go znalez w wordzie ani nigdzie na necie, a potrzebuje.
moze mi ktor wkleic symbol operacji xor? (plus w koleczku).
albo moze powiedzcie gdzie go mozna znalezc :)
dzieki
malyr [ Pretorianin ]
prosze
moze to ci podpasuje

cotton_eye_joe [ maniaq ]
narysowac to ja sobie w paincie mogę :D
ale dzieki za checi.
edit.
Macu, ouch.. nie dobrze. no to nie ma sensu wklejac w takim razie..
a skad go wziales?

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Ĺ
Nie działa.
[edit] Może nie zauważyłeś?
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
⊕
prawdopodobnie nie zadziała...
poszukaj sobie w tablicy znaków... start/akcesoria/tablica znaków
kliknij widok zaawansowany, wybierz z menu 'grupuj wedlug' -> 'podzakres unicode'
i z menu które ci wyskoczy wybierz symbole matematyczne i tam chyba 4 rząd od góry.