GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy ten aparat jest dobry ?

03.09.2006
20:05
[1]

Kuper^^ [ Konsul ]

Czy ten aparat jest dobry ?

Tak chodzilem po allegro i zczailem ten aparacik:




dobry on ? Niby masz 6mln pixeli , ale czy na pewno zdjecia beda dobre ?

03.09.2006
20:19
[2]

goldenSo [ Ciasteczkowy LorD ]

Jako idiotenkamera pewnie i dobre ...
Ja bym jednak poszukał w tej cenie jakiegoś Nikona, ew Kodaka (mają b. dobre auto), ew cos z z serii Ixus Canona jeśli naprawde zależy na rozmiarach.

03.09.2006
20:21
smile
[3]

kraju92 [ Flame Alchemist ]

Może buć

03.09.2006
20:24
[4]

Regis [ ]

Nie kupilbym. A ilosc megapikseli to akurat malo wazna wartosc...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.