Kuper^^ [ Konsul ]
Czy ten aparat jest dobry ?
Tak chodzilem po allegro i zczailem ten aparacik:
dobry on ? Niby masz 6mln pixeli , ale czy na pewno zdjecia beda dobre ?
goldenSo [ Ciasteczkowy LorD ]
Jako idiotenkamera pewnie i dobre ...
Ja bym jednak poszukał w tej cenie jakiegoś Nikona, ew Kodaka (mają b. dobre auto), ew cos z z serii Ixus Canona jeśli naprawde zależy na rozmiarach.

kraju92 [ Flame Alchemist ]
Może buć
Regis [ ]
Nie kupilbym. A ilosc megapikseli to akurat malo wazna wartosc...