GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

URODZINY

03.09.2006
19:38
smile
[1]

globusik [ Centurion ]

URODZINY

Jaki prezent na 80 urodziny babci. Nie mam pomysłu,dajcie propozycje.

03.09.2006
19:39
smile
[2]

master53 [ Hans Kloss ]

Moherowy Berecik :P

03.09.2006
19:41
[3]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Może dekoder TV Trwam ?
Powaga !

03.09.2006
19:42
[4]

Miren_cjum [ Centurion ]

Trudno powiedzieć , ale niektóre starsze osoby lubią religijne obrazki , figurki . Ale Ty wiesz najlepiej co by się spodobało Twojej babci .

03.09.2006
19:47
[5]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

Laurke albo kwiatek. Chyba ze nie masz 8 lat :P

04.09.2006
20:38
smile
[6]

globusik [ Centurion ]

a znacie coś orginalnego a nie głupiego

04.09.2006
20:39
[7]

Barthez x [ Generaďż˝ ]

Wydaje ci się, że dekoder TV Trwam to coś nieoryginalnego??? :P

A powaga to bukiet kwiatów i... pościel, koc lub coś w tym stylu?

04.09.2006
20:43
[8]

Coolfon [ Zaleś ]

Kwiatek albo faktycznie jakaś pościel, kocyk, może jakiś sweterek ;]

04.09.2006
20:44
[9]

drago14 [ Konsul ]

hulajnoge elektryczno zeby mogła jezdzic powiedzmy na jakies spotkania z kolezankami. wolne to i bezpieczne, nie wymaga zadnych urawnien;]

04.09.2006
20:45
[10]

.:Igier:. [ Centurion ]

zegarek
kwiatek
bransoletka
złoty łańcuszek
płyte ich troje
perfum
pościel

04.09.2006
20:47
smile
[11]

MAROLL [ Legend ]

Taką gumę do mocowania protezy jaką reklamują w TV :]

04.09.2006
20:59
smile
[12]

Pawelinho [ Pretorianin ]

Co do tej reklamy to jest żenująca...

05.09.2006
12:13
smile
[13]

Volter_xD [ Pretorianin ]

nowe radio, jakieś leki

05.09.2006
12:29
[14]

xyz666 [ Legionista ]

a może skoro to urodziny to standardowo:


wibrator:P

05.09.2006
12:36
smile
[15]

Pasiasta-Zebra [ Pretorianin ]

A ile możesz wydać kasy na prezent. Bo jak będziemy wiedzieć to lepiej pomożemy.

Może tu coś znajdziesz:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.