GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak zgrac...?

03.09.2006
19:24
[1]

loksp [ taka oferta tylko w PLAY ]

jak zgrac...?

jak zgrac np wiadomosci z onetu na twardy???

03.09.2006
19:34
[2]

maker3 [ Pretorianin ]

Plik --> Zapisz Jako

03.09.2006
19:37
[3]

loksp [ taka oferta tylko w PLAY ]

plik wideo....

03.09.2006
19:59
[4]

HENIO55 [ Konsul ]

udostepnij ukryte pliki i foldery

potem wejdz w C:documet and settings/(nazwa uzytkownika) / dane aplikacji / temprary internet files /

i uszereguj wedlug wielkosci ... potem na samym dole masz te pliki ktore maja najwiecej (czyli glownie wideo .) ktorys z nich to ten ktory na onecie ogladales . przekopiuj go np na pulpit i odpal . ja tak robie jak chce jakis filmik :D:D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.