loksp [ taka oferta tylko w PLAY ]
jak zgrac...?
jak zgrac np wiadomosci z onetu na twardy???
maker3 [ Pretorianin ]
Plik --> Zapisz Jako
loksp [ taka oferta tylko w PLAY ]
plik wideo....
HENIO55 [ Konsul ]
udostepnij ukryte pliki i foldery
potem wejdz w C:documet and settings/(nazwa uzytkownika) / dane aplikacji / temprary internet files /
i uszereguj wedlug wielkosci ... potem na samym dole masz te pliki ktore maja najwiecej (czyli glownie wideo .) ktorys z nich to ten ktory na onecie ogladales . przekopiuj go np na pulpit i odpal . ja tak robie jak chce jakis filmik :D:D