GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

szukam programu

03.09.2006
18:56
[1]

lampen [ Legionista ]

szukam programu

witam! poszukuje jakiegos programu aby wycinac fragmenty filmow i laczyc je z innymi wycinkami. zna ktos jakis fajny programik???

03.09.2006
18:59
[2]

Miren_cjum [ Centurion ]

Proszę sobie wybrać najbardziej odpowiadający program :

03.09.2006
19:18
[3]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

Ale w jakim formacie ma Pan te filmy?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.