
fsdfa [ Chor��y ]
"Street Racing Syndicate" co sądzicie o tej grze ?
"Street Racing Syndicate" co sądzicie o tej grze widziałem ją teraz w cd action i screeny z tej gry i widze że ma nawet niezłą grafike czy to coś podobnego do NFS:Underground 2 ???
cienki bolo [ Konsul ]
Podobna podobna choć nieco od U2 gorsza.Samej w sobie bym jej nie kupił ale jako dodatek do gazety świetnie pasuje.