GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Street Racing Syndicate" co sądzicie o tej grze ?

03.09.2006
18:34
smile
[1]

fsdfa [ Chor��y ]

"Street Racing Syndicate" co sądzicie o tej grze ?

"Street Racing Syndicate" co sądzicie o tej grze widziałem ją teraz w cd action i screeny z tej gry i widze że ma nawet niezłą grafike czy to coś podobnego do NFS:Underground 2 ???

03.09.2006
19:22
[2]

cienki bolo [ Konsul ]

Podobna podobna choć nieco od U2 gorsza.Samej w sobie bym jej nie kupił ale jako dodatek do gazety świetnie pasuje.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.