
master53 [ Hans Kloss ]
Rapidshare - prośba.
Niestety tylko raz mi się udało coś pobrać z "Rapida" :( Czy moglibyście pobrać dla mnie te 3 pliki i wysłać na [email protected] lub spakować je wszystkie WinRARem i wrzucić na ? Bardzo mi na tym zależy, a moi znajomi też nie mogą pobierać na Rapidshare więc tylko Wy mi zostaliście.
1.
2.
3.
Z góry wielkie dzięki.

moszeusz [ PSP OWNER ]
Zaraz pościągam

master53 [ Hans Kloss ]
Jeśli możesz to świetnie. Wielkie dzięki. Zawsze na Was można liczyć ;)

moszeusz [ PSP OWNER ]
Powinno być wszystko OK :)

master53 [ Hans Kloss ]
moszeusz ------> Wszystko działa jak należy. Wielkie dzięki. Masz u mnie duże piwo ;)