GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rapidshare - prośba.

03.09.2006
18:03
smile
[1]

master53 [ Hans Kloss ]

Rapidshare - prośba.

Niestety tylko raz mi się udało coś pobrać z "Rapida" :( Czy moglibyście pobrać dla mnie te 3 pliki i wysłać na [email protected] lub spakować je wszystkie WinRARem i wrzucić na ? Bardzo mi na tym zależy, a moi znajomi też nie mogą pobierać na Rapidshare więc tylko Wy mi zostaliście.

1.

2.

3.


Z góry wielkie dzięki.

03.09.2006
18:06
smile
[2]

moszeusz [ PSP OWNER ]

Zaraz pościągam

03.09.2006
18:09
smile
[3]

master53 [ Hans Kloss ]

Jeśli możesz to świetnie. Wielkie dzięki. Zawsze na Was można liczyć ;)

03.09.2006
18:18
smile
[4]

moszeusz [ PSP OWNER ]



Powinno być wszystko OK :)

03.09.2006
18:26
smile
[5]

master53 [ Hans Kloss ]

moszeusz ------> Wszystko działa jak należy. Wielkie dzięki. Masz u mnie duże piwo ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.