
QrczakJR [ capo di tutti capo ]
szukam gierki...
gra jest bardzo podobna do gta ... :) nazwa sklada sie z dwuch wyrazow (chyba) wczoraj widzialem ja w tym programie o grach na tvn turbo :)) moze ktos wie co to za gra ?
pablo_rajski_bicz [ Konsul ]
true crime
Dj Alien [ Konsul ]
The Gateway ?
maker3 [ Pretorianin ]
Total Overdose
Sądzać po opisie, to może być to

QrczakJR [ capo di tutti capo ]
niestety zadna z nich ..ale sobie przypomnialem z eta gra chyba jeszcze nie miala premiery:))
z tego co pokazywali to duzo akcji tej gry dzieje sie w jakis lasach/dzunglach i glowny bohater jest policjant ktory pracuje dla mafi ... jak sobie cos jeszcz eprzypomne to napisze:))
blackhood [ Jedi Knight ]
może saints row?
edit: w lasach/dzunglach to chyba el matador, ale to raczej do gta nie jest podobne
QrczakJR [ capo di tutti capo ]
podobna wlasnie do tego el matador:))
BBlacKK102 [ Pretorianin ]
Just Cause ;)
maker3 [ Pretorianin ]
Może kiedyś pokażą powtórke, wtedy się dowiesz jaka to gra
SirGoldi [ Gladiator ]
Pirates of The XXI Century?

moszeusz [ PSP OWNER ]
Bankowo Just Cause

QrczakJR [ capo di tutti capo ]
browar dla BBlacKK102 <brawo> o to mi chodzilo dzieki wielkie :)