GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

szukam gierki...

03.09.2006
17:46
smile
[1]

QrczakJR [ capo di tutti capo ]

szukam gierki...

gra jest bardzo podobna do gta ... :) nazwa sklada sie z dwuch wyrazow (chyba) wczoraj widzialem ja w tym programie o grach na tvn turbo :)) moze ktos wie co to za gra ?

03.09.2006
18:03
[2]

pablo_rajski_bicz [ Konsul ]

true crime

03.09.2006
18:08
[3]

Dj Alien [ Konsul ]

The Gateway ?

03.09.2006
18:11
[4]

maker3 [ Pretorianin ]

Total Overdose

Sądzać po opisie, to może być to

03.09.2006
18:14
smile
[5]

QrczakJR [ capo di tutti capo ]

niestety zadna z nich ..ale sobie przypomnialem z eta gra chyba jeszcze nie miala premiery:))
z tego co pokazywali to duzo akcji tej gry dzieje sie w jakis lasach/dzunglach i glowny bohater jest policjant ktory pracuje dla mafi ... jak sobie cos jeszcz eprzypomne to napisze:))

03.09.2006
18:17
[6]

blackhood [ Jedi Knight ]

może saints row?

edit: w lasach/dzunglach to chyba el matador, ale to raczej do gta nie jest podobne

03.09.2006
18:21
[7]

QrczakJR [ capo di tutti capo ]

podobna wlasnie do tego el matador:))

03.09.2006
18:28
[8]

BBlacKK102 [ Pretorianin ]

Just Cause ;)

03.09.2006
18:31
[9]

maker3 [ Pretorianin ]

Może kiedyś pokażą powtórke, wtedy się dowiesz jaka to gra

03.09.2006
18:32
[10]

SirGoldi [ Gladiator ]

Pirates of The XXI Century?

03.09.2006
18:33
smile
[11]

moszeusz [ PSP OWNER ]

Bankowo Just Cause

03.09.2006
18:33
smile
[12]

QrczakJR [ capo di tutti capo ]

browar dla BBlacKK102 <brawo> o to mi chodzilo dzieki wielkie :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.