Wo_Ja_Ann [ Konsul ]
Sacred - Problem z uruchomieniem
Witam. Chcialem sobie pograc w Sacred, lae mam problem.
Od razu zaznacze, ze mam oryginalną wersję gry.
Otóż wszystko instaluje sie elegancko. klikam na Uruchom gre, ekran rob isie ciemny, juz sie ciesze... i nagle wyskakuje mi okienko "Protection error" Wyskakuje to za duzo powiedziane, bo nawet nie widze jego tresci, pokazuje m isie tylko pasek na dole ekranu i dwie ikonki "Sacred" i "Protection Error" reszta ekranu czarna. No i ctrl+alt+del i sie wylacza normalnie, ale mimo wszytko chcialbym w ta gre pogreac... Jak temu problemowi zaradzic? dzieki

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Wo_Ja_Ann [ Konsul ]
Kocham Cie :D

szymaniak [ co? ]
W konfiguracji wyłącz odtwarzanie intra.