GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sacred - Problem z uruchomieniem

03.09.2006
16:50
[1]

Wo_Ja_Ann [ Konsul ]

Sacred - Problem z uruchomieniem

Witam. Chcialem sobie pograc w Sacred, lae mam problem.
Od razu zaznacze, ze mam oryginalną wersję gry.
Otóż wszystko instaluje sie elegancko. klikam na Uruchom gre, ekran rob isie ciemny, juz sie ciesze... i nagle wyskakuje mi okienko "Protection error" Wyskakuje to za duzo powiedziane, bo nawet nie widze jego tresci, pokazuje m isie tylko pasek na dole ekranu i dwie ikonki "Sacred" i "Protection Error" reszta ekranu czarna. No i ctrl+alt+del i sie wylacza normalnie, ale mimo wszytko chcialbym w ta gre pogreac... Jak temu problemowi zaradzic? dzieki

03.09.2006
16:53
smile
[2]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

03.09.2006
16:54
[3]

Wo_Ja_Ann [ Konsul ]

Kocham Cie :D

03.09.2006
16:55
smile
[4]

szymaniak [ co? ]

W konfiguracji wyłącz odtwarzanie intra.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.