GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki film warto wypożyczyć ???

03.09.2006
16:19
[1]

Grzesiek [ - ! F a f i k ! - ]

Jaki film warto wypożyczyć ???

Za chwilę planuję wypad do wypożyczalni - co polecicie do obejrzenia. Z nowości dostępnych w wypożyczalni widziałem wszystko. Interesuje mnie jakaś akcja albo komedia.

Co polecacie ?

03.09.2006
16:30
smile
[2]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

polecam Garfielda1 !!

03.09.2006
16:30
smile
[3]

kurzew [ Legend ]

Polecam Running Scared.

03.09.2006
16:31
smile
[4]

Łyczek [ Legend ]

Zabójczy Numer
Lot 93
16 przecznic

Taka kolejność

03.09.2006
16:33
smile
[5]

siwCa [ Legend ]

Jeżeli nie widziałeś to polecam 'The Brotherhood of War'. Film wojenny, ale moim skromnym zdaniem jest po prostu świetny. I to nie jest opowiastka w stylu Rambo czy innego niezniszczalnego.

03.09.2006
16:34
[6]

Wo_Ja_Ann [ Konsul ]

Łyczek... tego on raczej nei wypożyczy :D

03.09.2006
16:34
[7]

foxx [ lisek ]

Łyczek -> Te filmy leca tylko w kinach, a jemu chodzi o wypozyczalnie...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.