Grzesiek [ - ! F a f i k ! - ]
Jaki film warto wypożyczyć ???
Za chwilę planuję wypad do wypożyczalni - co polecicie do obejrzenia. Z nowości dostępnych w wypożyczalni widziałem wszystko. Interesuje mnie jakaś akcja albo komedia.
Co polecacie ?

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
polecam Garfielda1 !!

kurzew [ Legend ]
Polecam Running Scared.

Łyczek [ Legend ]
Zabójczy Numer
Lot 93
16 przecznic
Taka kolejność

siwCa [ Legend ]
Jeżeli nie widziałeś to polecam 'The Brotherhood of War'. Film wojenny, ale moim skromnym zdaniem jest po prostu świetny. I to nie jest opowiastka w stylu Rambo czy innego niezniszczalnego.
Wo_Ja_Ann [ Konsul ]
Łyczek... tego on raczej nei wypożyczy :D
foxx [ lisek ]
Łyczek -> Te filmy leca tylko w kinach, a jemu chodzi o wypozyczalnie...