GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy te karty graf czymś się różnią ?

03.09.2006
16:07
[1]

Kultek1 [ Konsul ]

Czy te karty graf czymś się różnią ?

Siemano

Czy te karty graficzne różnią sie miedzy soba czyms oprocz systemu chlodzenia ?

1.

2.

03.09.2006
16:16
[2]

Coolabor [ Piękny Pan ]

ze swej strony powiem tylko, że nie ryzykowałbym kupna w sklepie internetowym proline - wysyłają szajs i nie doprosisz się nowego/sprawnego sprzętu. Kupowanie u nich to duże ryzyko. A serwis jest baaardzo złośliwy i nieuprzejmy.

03.09.2006
17:27
[3]

Kultek1 [ Konsul ]

Up ^

03.09.2006
17:30
[4]

Sharky [ Generaďż˝ ]

Jesli podane dane kart sa prawdziwe - to sie nie roznia, oprocz chlodzenia.

03.09.2006
17:32
[5]

Gibon91 [ @ ]

różnią się
ze sklepu:
Taktowanie rdzenia 450MHz
Taktowanie pamięci 1400MHz
z Allegro
rdzeń: 500MHz
pamięć: 1400MHz
Peace
A i jeszcze jedna ma pamięc GDDR3, a druga DDR III, ale nie jestem pewny co do tego :P

03.09.2006
17:35
[6]

Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]

Gibon91 -> GDDR3 i DDR3 to tak naprawdę to samo...

Różnią się głównie chłodzeniem, zarazem ten z Zalmanem ma o wiele lepsze możliwości O/C.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.