GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak włączyć menedżera zadań?

03.09.2006
16:07
[1]

amoreg1234 [ użytkownik ]

jak włączyć menedżera zadań?

nie wiem dlaczego mam teraz wyłączonego menedżera na jednym z użytkowników.
musze go uruchomić chyba z konta administratora, ale gdzie dokładnie to się robi ?

03.09.2006
16:28
[2]

kns3k [ Pretorianin ]

keee??? ALT+CTR+DEL nie dziala?? :)

03.09.2006
16:32
[3]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

Albo Start > Uruchom > taskmgr

03.09.2006
18:47
[4]

amoreg1234 [ użytkownik ]

nie sprecyzowałem - > ZABLOKOWANEGO menedżera zadań :D sądziłem, że sie domyślicie.

ale sprawa już nie aktualna, doszedłem sam;]

03.09.2006
19:05
[5]

amarok [ Generaďż˝ ]

to może byś tak się pochwalił, co zrobiłeś?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.