amoreg1234 [ użytkownik ]
jak włączyć menedżera zadań?
nie wiem dlaczego mam teraz wyłączonego menedżera na jednym z użytkowników.
musze go uruchomić chyba z konta administratora, ale gdzie dokładnie to się robi ?
kns3k [ Pretorianin ]
keee??? ALT+CTR+DEL nie dziala?? :)
Thomolus [ Generaďż˝ ]
Albo Start > Uruchom > taskmgr
amoreg1234 [ użytkownik ]
nie sprecyzowałem - > ZABLOKOWANEGO menedżera zadań :D sądziłem, że sie domyślicie.
ale sprawa już nie aktualna, doszedłem sam;]
amarok [ Generaďż˝ ]
to może byś tak się pochwalił, co zrobiłeś?