GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Znacie jakieś fajne piosenki.......

03.09.2006
15:59
smile
[1]

Volter_xD [ Pretorianin ]

Znacie jakieś fajne piosenki.......

Znacie moze jakis fajne romantyczne (wolne) kawałki? Jeżeli tak to podajcie nazwe i najlepiej tez wykonawcę! Z góry dzęki i pozdro

03.09.2006
16:01
[2]

reksio [ Q u e e r ]

Leonard Cohen - Dance Me To The End Of Love

To jest właśnie miłość... ;]

03.09.2006
16:07
[3]

Sanchin [ Orchid Samurai ]

Popieram ;]

Ładne i spokojne też jest "In my secret life" togoż samego autora. Wogóle Cohen rządzi :D

03.09.2006
16:37
[4]

kurzew [ Legend ]

Counting Crowes - Holiday in Spain

03.09.2006
16:39
[5]

John_Kruger [ Baron ]

moze sie przyda: (tego aktualnie slucham)


apropo znacie program, dzieki ktoremu taka liste moge zapisac w formacie *.txt (zamiast przepisywac wszystkie tytuly, zeby moznabylo utworzyc taka liste w formacie textowym)(nie wiem czy dorbze wytlumaczylem)

03.09.2006
16:43
[6]

kurzew [ Legend ]

John_Kruger---> kombinacja jakis 3 klawiszy w winampie tworzyla taka liste. niestety nie pamietam akie to byly klawisze

03.09.2006
17:05
smile
[7]

doniczka [ thomson ]

polecam albumy: South, Coldplay, Keane a ostatnio spodobał mi się polski PIN - Wina mocny smak....qrde naprawde fajny kawalek

03.09.2006
17:22
[8]

Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]

Pozwolisz, że pojadę klasyką:
Prince - purple rain
Rolling Stones - memory motel
Aerosmith - dream on
Deep Purple - Soldier of Fortune
Dżem - List do M
Eric Clapton - Tears in heaven
Guns n' Roses - November rain
Oddział Zamknięty - gdyby nie ty
Faith No More - Easy
Black Sabbath - Changes
Red Hot Chili Peppers - I could have lied. Kawałek z płyty blood sugar sex magik. Mniej znany niż UtB, ale jest ekstra. I ta ordynarna solówka na les paulu na koniec:)
Queen - too much love will kill you
U2 - nie będę oryginalny - One / With or without you

Nie wiem czy są romantyczne. Sporo z nich w ogóle nie jest o miłości. Po prostu to są niezłe, wpadające w ucho kawałki.

03.09.2006
17:36
[9]

Galahad_mayor [ Konsul ]

terry S. Taylor - Klaymen's Theme :D i Dum da dum :D (crazy love) :P

A tak powaznie Mike Oldfield- Far Country ; Holy;

03.09.2006
17:48
smile
[10]

Delilah [ Centurion ]

Dido - "Thank you"
Extreme - "More than words"
The Cors - "Falling in love"
Whitney Houston - "I have nothing"
Whitney Houston - "I wanna run to you"
Whitney Houston - "I will always love you"

03.09.2006
17:51
[11]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Megadeth - Promises

Tekst rzuca na kolana, przynajmniej mnie ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.