Azorsky [ Konsul ]
Jaka dobra nagrywarka , w szczególności do DVD minusów?
Jaką polecacie. Konkretny model danego producenta. Z góry dzięki
Jeckyl [ Rekrut ]
Stacjonarna czy do kompa??
beo314 [ Konsul ]
Wybierz sobie, wszystkie dobre: