sebekg [ Generaďż˝ ]
Poszukuje symulatorow czolgow!!!!
Witam
Znacie jakies dobre symulatory czolgow??? nie musza byc najnowsze, i najlepiej ze zrodlem do dema lub pelnej wersji jezeli ma taki statut...
Pozdr
Sebek

Molzey [ Pretorianin ]
Panzer Elite
T-72 Balkans on fire
Steel Beasts
M1 Tank Platoon
A po demka udaj się np. na gamerhell'a
BBC BB [ Leg End ]
Panzer Elite Action: Pola chwały
sebekg [ Generaďż˝ ]
tak tylko ten panzer elite action pola chwaly to bardziej strzelanka niz symulator czolgu:( ale wyglada bardzo fajnie:)
von Izabelin [ Ruhm oder Tod! ]
Steel Beasts Personal Edition
T-72 Balkans on Fire
sebekg [ Generaďż˝ ]
jakos nie moge znalesc na tej stronce od steel beasts personal edition linku do dema:(:( chyba slepy jestem
drago14 [ Konsul ]
w któryms z playów był jakis symulator czołgu, ale tytułu sobie nie przypomne