GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukuje symulatorow czolgow!!!!

03.09.2006
14:37
[1]

sebekg [ Generaďż˝ ]

Poszukuje symulatorow czolgow!!!!

Witam

Znacie jakies dobre symulatory czolgow??? nie musza byc najnowsze, i najlepiej ze zrodlem do dema lub pelnej wersji jezeli ma taki statut...

Pozdr
Sebek

03.09.2006
15:08
smile
[2]

Molzey [ Pretorianin ]

Panzer Elite
T-72 Balkans on fire
Steel Beasts
M1 Tank Platoon
A po demka udaj się np. na gamerhell'a

03.09.2006
15:10
[3]

BBC BB [ Leg End ]

Panzer Elite Action: Pola chwały

03.09.2006
15:25
[4]

sebekg [ Generaďż˝ ]

tak tylko ten panzer elite action pola chwaly to bardziej strzelanka niz symulator czolgu:( ale wyglada bardzo fajnie:)

03.09.2006
15:39
[5]

von Izabelin [ Ruhm oder Tod! ]

Steel Beasts Personal Edition


T-72 Balkans on Fire

03.09.2006
20:25
[6]

sebekg [ Generaďż˝ ]

jakos nie moge znalesc na tej stronce od steel beasts personal edition linku do dema:(:( chyba slepy jestem

03.09.2006
20:27
[7]

drago14 [ Konsul ]

w któryms z playów był jakis symulator czołgu, ale tytułu sobie nie przypomne

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.