Tomas1987 [ Konsul ]
Nowy NFS
Doszły mnie słuchy że wyszło demko nowego NFS na ps2. Wie ktoś może coś więcej?

...NathaN... [ The Godfather ]
Jak bedziesz tak nazywal watki to na pewno nikt Ci nie odpisze...
Tytuł powninien brzmieć mniej więcj "Czy jest już demo NFS: Carbon na PS2 ?".