GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowy NFS

03.09.2006
14:21
[1]

Tomas1987 [ Konsul ]

Nowy NFS

Doszły mnie słuchy że wyszło demko nowego NFS na ps2. Wie ktoś może coś więcej?

03.09.2006
15:16
smile
[2]

...NathaN... [ The Godfather ]

Jak bedziesz tak nazywal watki to na pewno nikt Ci nie odpisze...
Tytuł powninien brzmieć mniej więcj "Czy jest już demo NFS: Carbon na PS2 ?".

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.