
SzHaker [ Centurion ]
Filmiki 3GP
Witam, jeżeli ktoś wie, to prosiłby o podanie linku do ściągnięcia nawet najprostszego programiku odtwarzające go filmy zapisane w formacie .3GP, te z telefonów komórkowych. Winamp, WMP tego nie trawią, więc...
Z góry dziękuję.
garfield_junior [ ]
QuickTime Player
blackfield [ Konsul ]
dołaczam sie do prośby
mam ciekawy filmik tylko nie mam go czym obejrzec

SzHaker [ Centurion ]
Garfield, a jakiś link? Mam nagrane sytuacje meczowe, ale na komie słabo widać, zresztą wie sam o tym blackfield
viesiek [ Legend ]
lol

SzHaker [ Centurion ]
Dzięki Viesiek!
Byle tylko ten programik nie ustawił się jako domyślny odtwarzacz plików mp3
Lookash [ Senator ]
Programiki nigdy same się nie ustawiają, robią tylko to, co od nich chcemy.
MacGawron [ Generaďż˝ ]
Jako domyslny mp3 to raczej nie :) jezeli juz to do odtwarzania filmow :D