GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Filmiki 3GP

03.09.2006
13:25
smile
[1]

SzHaker [ Centurion ]

Filmiki 3GP

Witam, jeżeli ktoś wie, to prosiłby o podanie linku do ściągnięcia nawet najprostszego programiku odtwarzające go filmy zapisane w formacie .3GP, te z telefonów komórkowych. Winamp, WMP tego nie trawią, więc...

Z góry dziękuję.

03.09.2006
13:27
[2]

garfield_junior [ ]

QuickTime Player

03.09.2006
13:27
[3]

blackfield [ Konsul ]

dołaczam sie do prośby

mam ciekawy filmik tylko nie mam go czym obejrzec

03.09.2006
13:29
smile
[4]

SzHaker [ Centurion ]

Garfield, a jakiś link? Mam nagrane sytuacje meczowe, ale na komie słabo widać, zresztą wie sam o tym blackfield

03.09.2006
13:30
[5]

viesiek [ Legend ]

lol

03.09.2006
13:34
smile
[6]

SzHaker [ Centurion ]

Dzięki Viesiek!

Byle tylko ten programik nie ustawił się jako domyślny odtwarzacz plików mp3

03.09.2006
13:36
[7]

Lookash [ Senator ]

Programiki nigdy same się nie ustawiają, robią tylko to, co od nich chcemy.

03.09.2006
13:38
[8]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

Jako domyslny mp3 to raczej nie :) jezeli juz to do odtwarzania filmow :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.