EG2006_13231314 [ Junior ]
Co się dzieje z moją kartą graficzną?
Dosyć rzadko gram na komputerze. Dziś postanowiłem odpalić NFS Most Wanted. Posiadam Geforce6800LE. Zainstalowałem najnowsze sterowniki i directX.
Efekt po uruchomieniu gry -->
EG2006_13231314 [ Junior ]
Po chwili komp się zrestartował i -->
Czy to oznacza, że karta mi padła?

Isam [ Senator ]
wywal sterowniki, zainstaluj jeszcze raz - nie koniecznie najnowsze. (deinstall , a potem install, a nie po prostu instalacja innych)
Sluchaj co widnows mowi :D
Nevermind [ Pretorianin ]
UPne. Wątek moj zalozony na innej ksywie.
Na starych sterownikach to samo :/
darek_dragon [ 42 ]
Co za artefakty... Wygląda jakby się spaliła. Możesz spróbować obniżyć jej częstotliwość taktowania (programem do podkręcania), ale raczej kwalifikuje się do wymiany.
Ozzie [ CD Projekt RED ]
Zacznij od sprawdzenia, czy działa ci wiatraczek na karcie i czy radiator dobrze do niej przylega.
Tego typu artefakty są najczęściej spowodowane przegrewaniem się karty.