GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co się dzieje z moją kartą graficzną?

03.09.2006
13:09
[1]

EG2006_13231314 [ Junior ]

Co się dzieje z moją kartą graficzną?

Dosyć rzadko gram na komputerze. Dziś postanowiłem odpalić NFS Most Wanted. Posiadam Geforce6800LE. Zainstalowałem najnowsze sterowniki i directX.

Efekt po uruchomieniu gry -->

03.09.2006
13:09
[2]

EG2006_13231314 [ Junior ]

Po chwili komp się zrestartował i -->


Czy to oznacza, że karta mi padła?

03.09.2006
13:21
smile
[3]

Isam [ Senator ]

wywal sterowniki, zainstaluj jeszcze raz - nie koniecznie najnowsze. (deinstall , a potem install, a nie po prostu instalacja innych)

Sluchaj co widnows mowi :D

03.09.2006
14:28
[4]

Nevermind [ Pretorianin ]

UPne. Wątek moj zalozony na innej ksywie.

Na starych sterownikach to samo :/

03.09.2006
14:46
[5]

darek_dragon [ 42 ]

Co za artefakty... Wygląda jakby się spaliła. Możesz spróbować obniżyć jej częstotliwość taktowania (programem do podkręcania), ale raczej kwalifikuje się do wymiany.

03.09.2006
14:49
[6]

Ozzie [ CD Projekt RED ]

Zacznij od sprawdzenia, czy działa ci wiatraczek na karcie i czy radiator dobrze do niej przylega.
Tego typu artefakty są najczęściej spowodowane przegrewaniem się karty.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.