GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy wiecie, że za pomocą SE K700i można...

03.09.2006
12:26
smile
[1]

QrKo [ Legend ]

Czy wiecie, że za pomocą SE K700i można...

... sterować komputerem? :D Jeżeli nie to już wiecie. Potrzebujemy do tego bluetooth podlaczany do komputera przez usb (na allegro ok 20zl) gdy już wszystko podłączymy w telefonie wybieramy opcję 'Remote Control' (Sterowanie Zdalne czy cos w tym stylu) w menu Bluetootha, gdy telefon połączy się z komputerem na ekranie pokazuje sie klawaturka, na ktorej mamy do wyboru klawisze kursorow, tabulator, esc, enter oraz menu start. Za pomoca Joysticka poruszamy myszką :)

Odkryłem wczoraj przyznam szczerze, że niezły patent :-)

03.09.2006
12:29
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Każdym SE można. Wystarczy podłączyć go do kompa (dowolnie) i zainstalować pewien skrypt do FMA, połączyć się przez program z telefonem i gotowe. Nowsze SE co prawda nie potrzebują do tego specjalnego oprogramowania, ale nie znaczy to, że tylko nimi tak się da. Fajnie jest leżeć na łóżku, czytać i telefonem zmieniać piosenki na kompie :P

03.09.2006
12:37
[3]

QrKo [ Legend ]

Albo przewijac, zatrzymywac, poglasniac/sciszac film :D

03.09.2006
12:43
[4]

DeLordeyan [ The Edge ]

W moim K750i nie ma opcji Sterowanie zdalne. :)

03.09.2006
12:47
smile
[5]

Johy [ Trance Listener ]

Super. Zaraz to sprawdze.

03.09.2006
12:48
[6]

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]

Można... tylko po co?

03.09.2006
13:04
[7]

StifflersMum [ Konsul ]

Amery,ki to ty raczej nie odkryłes

03.09.2006
13:06
[8]

Lookash [ Senator ]

Jak to po co. Dostajesz jedynkę, rodzice zabierają klawę i mysz, myślą, że są fajni, a ty dalej grasz w kłeja ;)

03.09.2006
13:08
[9]

QrKo [ Legend ]

StifflersMum - nie statsuj jak nie masz nic do powiedzenia... na pewno jest kilku ludzi ktorzy o tym nie wiedzia... ja sam odkrylem to dopiero po 8 miechac posiadania k700i, bo poprostu nie mialem okazji bawic sie nigdy bletoothem podlaczonym do kompa...

03.09.2006
13:10
[10]

BBC BB [ Leg End ]

Ale jak to zrobić? U mnie pokazuje 'Nieudane połączenie bluetooth'... Muszę mieć program jakiś, czy można z poziomy windowsa?

03.09.2006
13:20
[11]

Lookash [ Senator ]

Trzeba mieć soft odpowiedni do tego, oczywiście.

03.09.2006
13:23
smile
[12]

matirixos [ Generaďż˝ ]

Szkoda że się nie da Joysticka naprawić

03.09.2006
13:26
[13]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

fajna sprawa. Tyle ze ja mam sagema my-x7 i nie mam zamiaru wymieniac bo po co mi?

Ten kupilem bo glupi bylem. Moglem zostac przy nokii 3310 i tez bylo by spoko. A tak kase wydalem niepotrzebnie. Kupilem go ponad rok temu za 500 zł. A teraz moge motorole mpx-200 z windows mobile kupić za 400 zł;/ a i tak nie kupie bo po co? dla szpanu?:/

matirixos --> nie wiem czy u Ciebie da rade ale najczesciej przyczyna niedzialającego dżojstika jest brud i kurz. Sprobuj zdjąć obudowe i przeczyścić; )

03.09.2006
14:22
smile
[14]

Mayhem [ Henry Chinaski ]

Nokią też się da :) Program do tego służący nazywa się Bluetooth Remote Control. Potrafi nawet wyświetlać pulpit na ekranie telefonu.

03.09.2006
14:31
[15]

QrKo [ Legend ]

BBC BB - W WindowsieXP nawet sterowników nie trzeba było. A co do połączenie to ja robilem to tak ze najpierw znajdowałem mój telefon, dodawałem go, wpisywałem kod dostepu ten sam na kompie i na komorce. Potem w opcjach na kompie pogrzebalem i zaznaczylem opcje 'Pokazuj ten komputer jako dostepny' czy cos w tym stylu a nastepnie gdy na komorce wybieralem opcje 'Zdalne Sterowanie' i po kilku sekundach znajdowało kompa i łączyło.

03.09.2006
17:45
smile
[16]

ciemek [ Senator ]

polecam soft do dongla USB - Bluetooth Solei. Umozliwia polaczenie sie tego dongla z roznymi uzadzeniami bluetooth i ich odpowiednie uzytkowanie w kompie. Mozna np uzywac headsetu do tel w skypie czy bezposrednio wymieniac pliki przez to uzadzenie z telefonem. Da sie podlaczyc i drukarke i zdalnie sterowac kompem przy pomocy SE. Soft yayzcyaj ponoc jest dostarcyanz y donglem bluetooth usb , ale ja np nie dostalem .

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.