GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy jest mozliwe.......................

03.09.2006
12:13
smile
[1]

Faleg [ Centurion ]

Czy jest mozliwe.......................

Posiadam amarat Canon a530 czy jest mozliwe zeby zrobic z niego kamerke internnetowa jezeli tak to prosze o podanie programu ktory na to pozwala z gory dzieki

03.09.2006
12:29
[2]

Faleg [ Centurion ]

up

03.09.2006
12:31
[3]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

szybciej bys na googlach znalazl odpowiedz ze nie...


© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.