
Faleg [ Centurion ]
Czy jest mozliwe.......................
Posiadam amarat Canon a530 czy jest mozliwe zeby zrobic z niego kamerke internnetowa jezeli tak to prosze o podanie programu ktory na to pozwala z gory dzieki
Faleg [ Centurion ]
up
Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
szybciej bys na googlach znalazl odpowiedz ze nie...