GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kalendarz roku szkolnego 2006-2007

03.09.2006
11:17
[1]

Delilah [ Centurion ]

Kalendarz roku szkolnego 2006-2007

W poniedziałek rozpocznie się nowy rok szkolny. Zakończy się 22 czerwca 2006 r.

Kalendarz roku szkolnego 2006-2007 przewiduje dwie przerwy świąteczne: zimową (na Boże Narodzenie) od 23 do 31 grudnia i wiosenną (na Wielkanoc) od 5 do 10 kwietnia.

Dwutygodniowe ferie zimowe przewidziane są w czterech terminach:

- od 13 do 28 stycznia wypoczywać będą uczniowie z woj. kujawsko- pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego;

- od 20 stycznia do 4 lutego - z woj. podlaskiego;

- od 27 stycznia do 11 lutego - z woj. dolnośląskiego, łódzkiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego;

- od 10 do 25 lutego - z woj. lubelskiego, podkarpackiego, pomorskiego, śląskiego i warmińsko-mazurskiego.

Pisemne egzaminy dojrzałości według starych zasad w sesji zimowej odbędą się 15 i 16 stycznia. Zimą maturę zdają głównie dorośli.

W sesji wiosennej pisemne stare egzaminy dojrzałości odbędą się 8 i 9 maja (10 maja egzamin z języka ojczystego zdawać mogą maturzyści należący do mniejszości narodowych).

Nowe matury rozpoczną się 4 maja.

Dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej nie wyznaczył jeszcze terminu egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe.

Sprawdzian dla uczniów VI klas szkół podstawowych odbędzie się 12 kwietnia (drugi termin - 5 czerwca), a egzamin dla uczniów III klas gimnazjów 24 i 25 kwietnia (drugi termin - 5 i 6 czerwca).

Dniami wolnymi od lekcji będą: w szkołach podstawowych - dzień sprawdzianu dla szóstoklasistów, w gimnazjach - dni egzaminów gimnazjalnych.

Dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych będą także: 2 maja i piątek po święcie Bożego Ciała - 8 czerwca.

Dodatkowo dniem wolnym od nauki może być także 4 maja - po odpracowaniu zajęć w sobotę.

Rok szkolny zakończy się 22 czerwca. Maturzyści zakończą rok szkolny 27 kwietnia.

03.09.2006
11:18
[2]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

Maturzyści zakończą rok szkolny 27 kwietnia.

jedyne pocieszenie dla mnie ze koncze 2 miesiace wczesniej..tylko ze ta matura ;] eh :|

03.09.2006
11:23
[3]

EG2006_14513858 [ Centurion ]

Spoko kalendarz. :)

03.09.2006
11:36
[4]

Danley [ Pontifex Maximus ]

ADEK24 -> Nie dygaj, do połowy maja matura jest skończona i masz dłuuuugie wakacje ;)

03.09.2006
11:47
[5]

EG2005_808538100 [ Streetball ]

beznadziejnie mam ferie, dopiero w lutym, urodziny bede miał w roku szkolnym, a zawsze miałem na feriach:(

03.09.2006
11:50
[6]

riddickM5 [ BMW ]

Ach jak to dobrze papatrzec na taki kalendarz i wiedziec ze to juz człowieka nie dotyczy...

03.09.2006
11:57
[7]

nutkaaa [ Panna B. ]

Danley -> eh tam długie wakacje :] nawet na całe wakacje za granicę nie wyjadę, bo to trzeba papiery na studia złożyć, na egzaminy z rysunku pojechać itd, itp :P do dupy z takimi wakacjami ;)

03.09.2006
12:00
smile
[8]

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]

31 maja - upływa termin wypełniania na stronie MEN wniosków o przyznanie świadectwa maturalnego; w formularzu należy wyszczególnić przedmioty i oceny, jakie uczeń chce mieć wydrukowane na dokumencie; wysyłka matur do uczniów rozpocznie się 30 czerwca. UWAGA! Osoby, które nie wypełnią wniosku w terminie muszą liczyć się z koniecznością zdania jakiegoś egzaminu przed otrzymaniem świadectwa dojrzałości. Szczegóły zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

03.09.2006
12:13
smile
[9]

dudka [ ! szypon ! ]

ehh nie podoba mi się początek maja

W tamtym roku I i II klasy szkół średnich miały 4-5 maja wolne... czyli cały tydzień z głowy

03.09.2006
14:41
smile
[10]

pawelcz3 [ Konsul ]

Kalendarz o.k.

03.09.2006
14:45
smile
[11]

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]

Gregor->O co chodzi z tym wnioskiem?

03.09.2006
14:55
smile
[12]

J_A_C_K [ Konsul ]

Mnie też czeka matura w tym roku i mam taki komfort, że wiem co chcę zdawać (z wybranych przedmiotów matematyka+fizyka, reszta oczywista) i gdzie iść (Politechnika Wrocławska, Informatyka na Elektronice/Fizyka,Fizyka techniczna na PPT). Chociaż jeszcze wiele może się zmienić.
Mogę sobie marzyć o kierunkach, ale wszystko będzie zależeć od matury, bo równie dobrze może się okazać, że wyląduję w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w jakiejś pipidówie. Dlatego:
Do roboty!

03.09.2006
15:00
smile
[13]

Sandro [ GOL ]

Dzięki za informację, przyda się.

03.09.2006
15:15
[14]

...NathaN... [ The Godfather ]

dwie przerwy świąteczne: zimową (na Boże Narodzenie) od 23 do 31 grudnia

czyli 1 stycznia idziemy do szkoły? coś tu jest nie tak.

03.09.2006
17:15
[15]

Delilah [ Centurion ]

...NathaN... ---> 1 stycznia jest Nowy Rok ( w kalendarzu ten dzien jest podkreslony na czerwono ) nie martw sie , wtedy nie idzie sie do szkoly , ani do pracy :)

03.09.2006
17:21
[16]

...NathaN... [ The Godfather ]

wielkanoc i boze narodzenie tez sa na czerwono a jednak sa uwzglednione :)

03.09.2006
17:26
smile
[17]

davids89 [ Konsul ]

kurde znowu ferie mamy na koncu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.