Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]
KOTOR 2 - Wizy
jestem na tej plaecie co tak bardzo wizy potrzebuja
no i ja mam juz swoja i lowcy nagrod ale nie moge jej nikomu dac;/
Narmo [ Naczelny Maruda ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4800996&N=1