GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dziwny błąd w XP

03.09.2006
10:48
[1]

Azazell3 [ C.O.P ]

Dziwny błąd w XP

Miałem niedawno dziwny błąd .. pojawial sie informacja ze coś nie można zainicjować i dokonca nie doczytałem i po klikniecu na OK .. wyłączały sie programiki i wszelkie procesy i sam sie zresetował .. tak jakbym zaznaczył resetowanie windowsa ale nic takiego nie było :) i wlazlem w zarządzanie komputera i zrobilem screena z takim dziwnym blędem .. tutaj jest screen -->

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.