Azazell3 [ C.O.P ]
Dziwny błąd w XP
Miałem niedawno dziwny błąd .. pojawial sie informacja ze coś nie można zainicjować i dokonca nie doczytałem i po klikniecu na OK .. wyłączały sie programiki i wszelkie procesy i sam sie zresetował .. tak jakbym zaznaczył resetowanie windowsa ale nic takiego nie było :) i wlazlem w zarządzanie komputera i zrobilem screena z takim dziwnym blędem .. tutaj jest screen -->