GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rakieta z butelki

03.09.2006
10:39
[1]

Dj Alien [ Konsul ]

Rakieta z butelki

Słuchajcie oglądałem braniaca i pogromcy mitó.. robil itam rakiety z butelek... wiem że musze napełnić butelke wodą i napompować... ale jak zrobićmechanimz spustowy ? żeby on wyleciała w powietrze? Wiem że w butelce musi być 1/3wody i 2/3 powietrza... mówili że jakies podelko i na pudelko zalozyc uszczelke a potem to pudelko wlozyc do gwintu od butelki.. ale ja i tak tego nie kumam wiec moze ktos wie jak to zrobic najlatwiej ? Help ME !! Odrazu dajcie inne pomysly na jakąś zbawe... oczywiscie nie dawajcie tych starych znanych czyli np. saletra z cukrem...

POZDRO

03.09.2006
10:44
smile
[2]

Hitmanio [ Legend ]

Zrób bazookę na kartofle ;) Większa frajda xD

03.09.2006
10:46
smile
[3]

stanson [ Szeryf ]

Zrób to dla nas i nie zapomnij poprosić jakiegoś kolegę żeby filmował jak będziesz to odpalał :)

03.09.2006
10:46
[4]

Dj Alien [ Konsul ]

wiem że też takei coś było.. tylko powiedz jak...

EDIT: Stanson... i napisze na butelce GOL... hahaha


1 Robisz z brystolu taką tube w kształcie stożka
2 Zakrywasz wąską część
3 Do środka wsypujesz mieszanke żelatyna + cukier
4 Sklej wąski wylot taśmą klejącą
5 Całość delikatnie włóż do górnej części rozwalonego słoika
6 Podpal taśme

To zrobie :D I nagram

Recepta na małą rakietę. Wypróbowana wielokrotnie.
Składniki: Tabliczka czekolady i pudełko zapałek.
Wykonanie: Czekoladę zjadamy marząc o podróżach międzyplanetarnych, lub o ataku rakietowym na stolicę któregoś z mocarstw. Staniol z czekolady zwijamy w ciasną rurkę na 6-calowym gwoździu. Jeden koniec zaciskamy ściśle i napełniamy masą zapałczaną zeskrobaną z łebków zapałek (należy pozostawić 1-2 zapałki nienaruszone). Rakieta gotowa. Umieszczamy ją na wyrzutni zrobionej z pętli drucianej i podpalamy pozostawioną zapałką od niezaślepionej strony. Start rakiety najlepiej urzadzać na balkonie, bo rakieta często zbacza z kursu i może wplątać się we fryzurę mamy lub siostry. Żonatym rakietierom grozi wplątanie się rakiety we włosy żony, co grozi rozwodem. Nie muszę chyba wspominać, ze najlepiej przed odpaleniem rakiety wożyć okulary przeciwsłoneczne i ostrzyc głowę na łyso, albo założyć kask motocyklowy.
Stary

03.09.2006
10:51
[5]

Grzesiek [ - ! F a f i k ! - ]

Dj Alien ---> przeczytałbyś co piszesz, bo w poście nr [4] ciężko się połapać o co chodzi.

03.09.2006
10:53
smile
[6]

stanson [ Szeryf ]

Taaa, a potem bedziesz wymiatał tym filmikiem zatytułowanym "Owned!!!" na YouTube.com w kategorii "top rated":D

03.09.2006
10:54
[7]

Pawlik_Orginal [ Centurion ]

Pamietam jak sie robi spust :)

Gumowy korek wezszy na góże na który nakładasz butelke...
Od niego pare pasków plastikowych z główkami na końcach na wysokości gwinta
rurka plastikowa o średnicy minimalnej wiekrzej od gwinta zeby glówki plaskikowe ścisneły gwint
potem jak rurke w dów weźmiesz <linka albo cuś> to ciśniene z zaczepów butelke wyrwie <heh>

Sam będe robił może nagram :P

03.09.2006
10:55
[8]

Dj Alien [ Konsul ]

jeszcze jeden napis na rakiecie.... POZDRO DLA STANSONA!

03.09.2006
11:19
smile
[9]

Widzący [ Senator ]

Robisz z brystolu taką tube w kształcie stożka
2 Zakrywasz wąską część
3 Do środka wsypujesz mieszanke żelatyna + cukier
4 Sklej wąski wylot taśmą klejącą
5 Całość delikatnie włóż do górnej części rozwalonego słoika
6 Podpal taśme


Dj Alien ---> Rozumiem że chodzi o napęd rakietowy na galaretkę owocową? Kupujesz kilka torebek Gellwe i już? A na dodatek co za aromat.
A nitroglicerynę uzyskujemy mieszając glicerynę i rozpuszczalnik nitro?

03.09.2006
11:22
[10]

xywex [ mlask mlask! ]

03.09.2006
11:23
[11]

PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]

To rób to szybko i daj film :D

03.09.2006
11:25
[12]

cinek0,7 [ Konsul ]

tez to wczoraj ogladalem
ale im sie nie udalo z piedziesiecoma butelkami

03.09.2006
11:29
[13]

Pawlik_Orginal [ Centurion ]

Udało ale zapłon zrypali i efekt gorwsyz od 15 butelek był.... Ale taka jedna butelke dobrze wywazona i stateczniki to mozna na wiele metrów wystrzeić

Ja bede robil z plastikowej rorki metrowej moze 2-3m na prowadn8icy :) Mysle ze na 50 metrów wyleci loozem :P

03.09.2006
11:30
[14]

PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]

Może mi ktoś wytłumaczyćpo co te mentosy się tam daje????

03.09.2006
11:35
[15]

cinek0,7 [ Konsul ]

PatrykW--->

03.09.2006
11:36
[16]

PunkNotDead [ Lion of Judah ]

ja znam lepsze ;]

wziąść pustą butlę 5l, rurę od odkurzacza(tak, żeby pasowała do gwintu butli), połączyć je ze sobą.
nastepnie zrobić dwie małe dziurki w butli. napuścić tam gazu (takiego do napełniana zapalniczek), wyjąć i włożyć pompe na igłe(taka do piłki :P) oraz taki urządzenie co daje iskre(nie pamietam jak to sie nazywa). wkładamy ziemniaka do "lufy", ciągle klikamy tym urzadzeniem aby byla iska, a druga osoba pompuje powietrze.
kartofel wyleci :)

03.09.2006
11:37
[17]

cinek0,7 [ Konsul ]

a skad gaz do zapalniczki?

03.09.2006
11:38
[18]

PunkNotDead [ Lion of Judah ]

ze sklepu, można kupić taka butelke z gazem, taka specjalna do napelniania zapalniczek

03.09.2006
11:56
[19]

Trane [ Konsul ]

gaz do zapalniczek i iskra w butli 5l, to troche glupie?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.