GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

POBICIE

03.09.2006
05:55
[1]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

POBICIE

ILE grozi lza pobicie chlopaka w wieku 18 lat?
bylem na dyskotece ui dostalem po pijaku cegłowka w głowwe, a teraz wez,me szwagra jego bratan i chlopaka tak zlejemy ze nie siadze na dupoe perzez rok.
i tu moje pytznie ile rodzi za pobice
(bardzo mocne pobicie) ile mozemy dostac za łebka ?

03.09.2006
06:03
[2]

pablo_rajski_bicz [ Konsul ]

Jeżeli zrobicie to tak jak tu:


To nic wam nie grozi.

03.09.2006
06:34
smile
[3]

^quqoch^ [ Patryk ]

Jak wytrzezwiejesz nie bedziesz taki twardy.

03.09.2006
07:20
[4]

stanson [ Szeryf ]

A sam nie mozesz go zlac, takiś twardy? Baba jesteś.

03.09.2006
07:31
smile
[5]

Thrud [ Generaďż˝ ]

jestes mocarz w grupie

no chyba ze chcesz miec kibicow

03.09.2006
07:33
smile
[6]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

takis mocny bo w grupie...

03.09.2006
07:52
smile
[7]

laki laki laki [ Centurion ]

zależy jeśli pobijecie go szybko bez porywania nic nie dostaniecie ale nie wiem czy wzieliście pod uwage że on może mieć większą grupe i to wy dostaniecie więc jak wolisz

03.09.2006
07:53
smile
[8]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Nie na dyskotece, tylko na zabawie tanecznej. Nie w glowe, tylko w pusty leb. I nie ze szwagrem i bratem tylko cala rodzina proponuje go oklepac. Babcia tez!
Popatrz Soul, jakich wyhodowales juzerow! Duma rozpiera takze i mnie! Wiem, wiem... obrazam...
A mnie obraza kazdy blad ortograficzny, mam prawo wskazywac kandydatow do zabanowania?

03.09.2006
08:51
smile
[9]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Brawo, kolejny kozak w grupie.

03.09.2006
09:05
[10]

Miren_cjum [ Centurion ]

Czy to była zwykła cegła czy szamotowa ?

03.09.2006
09:13
[11]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]


Dostał cegłą w łeb i pisze na forum zamiast w szpitalu siedzieć :)

03.09.2006
09:20
smile
[12]

Foks!k [ Medyk ]

Jak ja takich jak ty nie nawidze :// Sami nie potrafią sprawy załatwić :||

03.09.2006
09:36
[13]

erton [ Fink ]

Tylko pamietaj zeby przed akcja sciagnac sobie pare kresek z blatu - bedzie ci sie lepiej bilo.

03.09.2006
10:14
smile
[14]

EG2005_808538100 [ Streetball ]

erton --> ale żeby pamiętał, że nie za dużo, bo wtedy to już nie będzie się w ogóle bić.

Ja też miałem się wczoraj wieczorem prać i do tego metalowym drążkiem tylko kolega i koleżanki mnie odciągnęły. Ale takich skur**** co każdego zaczepiają i klną do niego myślą, że sie nie umie bić. Jakbym go skopał to by się nie pozbierał. Wieśniak było już od razu widać bo miał takie dziwne włosy na tanim żelu, ze aż mu się kleiły lub na wodzie:)

03.09.2006
10:28
smile
[15]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

Mozesz dostac pare latek, i pojdziesz do pierdla wycwela cie i bedziesz mial wesole wakacje :)

03.09.2006
10:29
[16]

Dj Alien [ Konsul ]

jaki żal... tak dzisiaj solo wygląda... umawiasz sie na solo a on przchodzi z 10 osób... naprawde kozak z ciebie ;/

03.09.2006
10:32
smile
[17]

stanson [ Szeryf ]

Wczoraj na "Dniu Energetyka" na Wyścigach dwóch gości się pobiło o... watę cukrową :))) A obaj 1.90 wzrostu i widać, że stali bywalcy siłki :) Polewke straszna mielismy, tym bardziej, ze trzaskali sie naprawde konkretnie :)))

03.09.2006
10:36
[18]

riddickM5 [ BMW ]

Wiesz jak się nazywa Twoje zachowanie? autyzm...

03.09.2006
10:40
[19]

Dj Alien [ Konsul ]

ciekawe czy on by chciał być sam a na niego idzie 5 osób...

03.09.2006
10:57
[20]

Danley [ Pontifex Maximus ]

bylem na dyskotece ui dostalem po pijaku cegłowka w głowwe

W takich przypadkach ochrona wzywa pogotowie i dodatkowo policje dla ustalenia sytuacji.. Zgarniają obu łebków (bo chyba sam starszy nie jestes) i trzymają ich do przyjazdu tych slużb, a pozniej wiadomo.. Komenda dla jednego, szpital dla drugiego :P

Jesli tak nie bylo, to mam pytanie - na ktorej wsi byles, na tej dyskotece ofc :P

03.09.2006
10:58
smile
[21]

Barthez x [ Generaďż˝ ]

Dwóch Wielkich Szwagrów SP. z o.o :D

03.09.2006
11:01
[22]

EG2005_808538100 [ Streetball ]

Cztery dresy jadą nowiutka BMW. W pewnym niefortunnym momencie walnął w nich maluch. Zdenerwowani wysiedli z BMW. Po podejściu do drzwi malucha jeden z nich wybił szybę, wyciągnął przez nią kierowcę malucha i mówi:
- No, to teraz będzie wpie...
- Ależ panowie, to nie jest sprawiedliwe, ja tu jestem sam, słaby, mały a was jest czterech...
Dresy odwróciły się by omówic sytuacje i po chwili jeden z nich mówi:
- No dobra, to Basior i Grucha są z tobą...


Ten kawał pasuje do tej sytuacji:)

03.09.2006
11:10
smile
[23]

Iceman_87th [ Senator ]

stanson---> nie obrazaj bab bo one potrafia swoje wymierzyc w pojedynke :). Z niego to raczej babcia jest ;)

03.09.2006
11:11
[24]

stanson [ Szeryf ]

Iceman, w sumie to masz rację :)

03.09.2006
11:13
[25]

EG2006_26717291 [ Ghorri ]

i tu moje pytznie ile rodzi za pobice

jak zrobicie to dyskretnie, to sie obejdzie bez kary

złapcie go jak bedzie sam

03.09.2006
12:26
smile
[26]

raper741 [ Vamos Barca ]

i tu moje pytznie ile rodzi za pobice

Zależy z jakim skutkiem:)

03.09.2006
12:59
smile
[27]

KOLOSrv [ Czy mam coś na zębach? ]

wow gostek jest tu trzy miechy i ma już generała wtf??
ma większą średnią postów niż soul:)

03.09.2006
13:11
[28]

ssummoner [ ]

Nawet ci te 45 cm w bicepsie nie pomogło :-(

03.09.2006
13:24
[29]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Ale czy ja napisałem ze on był sam? Kręci sie z kilkoma łebkami i co mam sam pojechać ich lać?A bójka była nie na dyskotece tylko jak wracaliśmy do domów a wczoraj byłem tak nachlany ze nie mialem sily chodzić a co dopiero sie bić, a tych gosci wyzwał taki pedałek odemnie z wioski a potem spieprzył. A tak BTW. to wy bardzo mili jesteście naprawde, dziekuje tylko tym ktorzy udzielili mi sensownych odpowiedzi

03.09.2006
13:27
smile
[30]

peterkarel [ KochamDzaste ]

prosta sprawa ;] kill'em all :D

03.09.2006
13:30
[31]

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]

---> coolerek89

Widząc jak zabierasz się do sprawy, muszę przyznać, że stopień przy ksywce pasuje ci idealnie.

03.09.2006
13:30
[32]

fanlegii79 [ Generaďż˝ ]

za samo pobicie to dokladnie nie wiem, ale jak zabierzecie mu telefon i bedziecie mieli w kieszeni scyzoryk, to za rozboj przy uzyciu niebezpiecznego narzedzia do 12lat :)

03.09.2006
13:39
smile
[33]

EG2006_26717291 [ Ghorri ]

Widząc jak zabierasz się do sprawy, muszę przyznać, że stopień przy ksywce pasuje ci idealnie.

padłem

03.09.2006
13:42
[34]

gregol [ Junior ]

Za pobicie..

Art. 158. § 1. Kto bierze udział w bójce lub pobiciu, w którym naraża się człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo nastąpienie skutku określonego w Art. 156 § 1 lub w Art. 157 § 1, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Jeżeli następstwem bójki lub pobicia jest ciężki uszczerbek na zdrowiu człowieka, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
§ 3. Jeżeli następstwem bójki lub pobicia jest śmierć człowieka, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.


ale zawsze może się zdażyć..

Art. 156. § 1. Kto powoduje ciężki uszczerbek na zdrowiu w postaci:
1) pozbawienia człowieka wzroku, słuchu, mowy, zdolności płodzenia,
2) innego ciężkiego kalectwa, ciężkiej choroby nieuleczalnej lub długotrwałej, choroby realnie zagrażającej życiu, trwałej choroby psychicznej, całkowitej lub znacznej trwałej niezdolności do pracy w zawodzie lub trwałego, istotnego zeszpecenia lub zniekształcenia ciała, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
(...)
§ 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 jest śmierć człowieka, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.


albo nawet..

Art. 155. Kto nieumyślnie powoduje śmierć człowieka, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

ale sąd może uznać...

Art. 148. § 1. Kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
§ 2. Kto zabija człowieka:
1) ze szczególnym okrucieństwem,
2) w związku z wzięciem zakładnika, zgwałceniem albo rozbojem,
3) w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie,
4) z użyciem broni palnej lub materiałów wybuchowych,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 12, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
§ 3. Karze określonej w § 2 podlega, kto jednym czynem zabija więcej niż jedną osobę lub był wcześniej prawomocnie skazany za zabójstwo.
§ 4. Kto zabija człowieka pod wpływem silnego wzburzenia usprawiedliwionego okolicznościami, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.


A dla mnie jesteś debilem, który koniec końców nic nie zrobi.. Bo zamiast chwalić się jaki z Ciebie kozak. Dawno byś już to wyjaśnił.. a cegłówka pewno dmuchana była.

03.09.2006
13:43
smile
[35]

Grzesiek [ - ! F a f i k ! - ]

Gregor Eisenhorn ---> dobre spostrzeżenie :)))

03.09.2006
14:57
smile
[36]

Coy2K [ Veteran ]

no jak to się godzi ? taki z Ciebie placuszek i nie potrafisz sam sie nim zająć ? zamiast chodzic na silownie moze zacznij na jakies kursy samoobrony ?

03.09.2006
15:10
smile
[37]

Leilong [ Generaďż˝ ]

Co Wy mu się dziwicie? A cegła w łeb to było fair? Tamten ze sprzętem to ten z qmplami. proste>

03.09.2006
15:12
smile
[38]

siwCa [ Legend ]

Wy tu spraw nie umiecie załatwiać.. 3 strzały w tył głowy i po kłopocie.. Tylko frajerzy ekipe zbierają a tak to sam załatwisz sprawe :F

03.09.2006
15:37
[39]

Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]

Coolerek89 --> Nie dość, że jesteś tchórzem to jeszcze durniem. Po kiego wała takie rzeczy wypisywać na publicznym forum internetowym?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.