GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA:SA Problem z randką

03.09.2006
01:51
smile
[1]

Klivert [ Konsul ]

GTA:SA Problem z randką

MAM problem z randką jak biorę dziewczynę na randkę do restauracji to ja tylko wchodzę a ona zostaje na zewnątrz jak z nią tam wejść?

03.09.2006
01:56
[2]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Może po prostu blokuje się przed wejściem na jakiejś ścianie? Upewnij się, że stoi tuż przy tobie, gdy wchodzisz do restauracji.

03.09.2006
02:25
smile
[3]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Do niektórych restauracji ona nie wchodzi, moze spróbuj inna ;)
[edit]
chodzi oczywscie o inna restauracje...zeby nie było skojarzen :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.