
Lysack [ Latino Lover ]
kto mi znajdzie, albo ma tę muzyczkę:D
Teraz jest wojna. Kto handluje, ten żyje. Jak sprzedam kaszankę, słoninę, rąbankę to bimbru się też napiję. Spod serca, kap, kap, słonina i schab, salceson i dwa balerony...
o właśnie tę co tam wyżej jest napisana:D
no ja to bym sobie sam zaśpiewał, ale nie mam podkładu dźwiękowego, a na akordy sie nie podziele, bo podklad to bym wygwizdał jako tako:D
Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]
Masz tu w wykonaniu Stanisława Grzesiuka: