GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

kto mi znajdzie, albo ma tę muzyczkę:D

03.09.2006
00:37
smile
[1]

Lysack [ Latino Lover ]

kto mi znajdzie, albo ma tę muzyczkę:D

Teraz jest wojna. Kto handluje, ten żyje. Jak sprzedam kaszankę, słoninę, rąbankę to bimbru się też napiję. Spod serca, kap, kap, słonina i schab, salceson i dwa balerony...

o właśnie tę co tam wyżej jest napisana:D

no ja to bym sobie sam zaśpiewał, ale nie mam podkładu dźwiękowego, a na akordy sie nie podziele, bo podklad to bym wygwizdał jako tako:D

03.09.2006
01:03
[2]

Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]

Masz tu w wykonaniu Stanisława Grzesiuka:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.