
DAAVIDF [ Junior ]
nic nie sprzedaję
Odpowiedź Admina: A ja mam do sprzedania bana. Za darmo. Chcesz? Nie? To poczytaj sobie regulamin:
https://www.gry-online.pl/forum_faq.asp
Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2006-09-03 01:12:05
NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
cool