
MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Polska 2020
Całkiem zabawne -->

pecet007 [ Talk to the claw ]
Dobre ;]

kasztaneczuszek [ Legend ]
heh...

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]
LOL
dudka [ ! szypon ! ]
hehe nie powiedziałbym że tak będzie w 2020

Thrud [ Generaďż˝ ]
glupie to
ja to placze, ale po grze naszych orlow 1-3 ;/

jagged_alliahdnbedffds [ Moja kochana Kasia :* ]
Thrud --> Leo też chyba płacze i myśli "na jaką minę ja się wpakowałem, kur*a!" :]

Adamss [ beer & chill ]
HAhHAHAhAhAhAA
wybaczcie mój śmiech.. ale to jest mocne :D.
Tomuslaw [ Generaďż˝ ]
A ja nie widzę niczego śmiesznego w naśmiewaniu się z jakiejkolwiek osoby publicznej. Widocznie jestem nienormalny...

blackhood [ Jedi Knight ]
Głupie to to.

Victor Sopot [ Generaďż˝ ]
Takie głupie ze az smieszne.
Khelben [ PointGuard ]
Zamiast Kurskiego powinien byc "ojciec Maybach" i byłoby w porządku.
cache [ Pretorianin ]
poczucie humoru na poziomie 9-latka.. :/
ja bym tam za impreatora dal Tuska a za lorda Vadera Olejniczaka, co by i tak nie zmienilo tego, ze komiks jest ponizej krytyki.
------------------------------------------
Nierozłączne siostry dwie - PO-SLD

Janczes [ You'll never walk alone ]
średnie...