Potężny Kleszcz [ Konsul ]
Bramka SMS
witam. poszukuje bramki z której mógłbym wysyłać smsy do heyah np. ale bez żadnych zbędnych rejestracji

drago14 [ Konsul ]
poszukaj w google, ale mysle ze bedzie to platna usługa bo skoro heyah to tak jakby odgałezienie ery a do ery smsy z neta so płatne
Potężny Kleszcz [ Konsul ]
jaki pech. nie mam nic na koncie więc nie mogę wysłać smsa czyli nie mogę się zarejestrować
może macie coś darmowego ... ??
settogo [ Nie zgadzam się ]
www.sms.ikp.pl
Piotrek.K [ Dervish ]
>>> Kleszcz
Tylko nikomu nie pokazuj ;-)
gregol [ Junior ]
Jeśli masz telefon z Orange to przecież jest mBox :)
a jeśli nie to 1309044 :P i moge Ci wysłać jeśli to jakiś pojedynczy sms, a nie chęć poesemesowania..
Potężny Kleszcz [ Konsul ]
mam z heyah :P
nie no dzięki to nie jest pojedyńczy sms :)
ale dzięki za chęci ;)

gregol [ Junior ]
no problem :)
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
a moze zobacz tu