GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bramka SMS

02.09.2006
21:59
[1]

Potężny Kleszcz [ Konsul ]

Bramka SMS

witam. poszukuje bramki z której mógłbym wysyłać smsy do heyah np. ale bez żadnych zbędnych rejestracji

02.09.2006
22:02
smile
[2]

drago14 [ Konsul ]

poszukaj w google, ale mysle ze bedzie to platna usługa bo skoro heyah to tak jakby odgałezienie ery a do ery smsy z neta so płatne

02.09.2006
23:37
[3]

Potężny Kleszcz [ Konsul ]

jaki pech. nie mam nic na koncie więc nie mogę wysłać smsa czyli nie mogę się zarejestrować
może macie coś darmowego ... ??

02.09.2006
23:39
[4]

settogo [ Nie zgadzam się ]

www.sms.ikp.pl

02.09.2006
23:40
[5]

Piotrek.K [ Dervish ]

>>> Kleszcz
Tylko nikomu nie pokazuj ;-)

02.09.2006
23:43
[6]

gregol [ Junior ]

Jeśli masz telefon z Orange to przecież jest mBox :)
a jeśli nie to 1309044 :P i moge Ci wysłać jeśli to jakiś pojedynczy sms, a nie chęć poesemesowania..

02.09.2006
23:45
[7]

Potężny Kleszcz [ Konsul ]

mam z heyah :P
nie no dzięki to nie jest pojedyńczy sms :)
ale dzięki za chęci ;)

02.09.2006
23:47
smile
[8]

gregol [ Junior ]

no problem :)

03.09.2006
07:32
[9]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

a moze zobacz tu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.