GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Allegro.....co sie dzieje??

02.09.2006
19:44
smile
[1]

Sułtan [ Centurion ]

Allegro.....co sie dzieje??

Witam

Mi i parunastu moim kumplom nie działa allegro... :/ a dokładnie nie chce sie wczytać strona :/

Wam też?? Jesli ktoś ma jakies informacje dotyczące tego to prosze o pomoc bo musze aukcje sfinalizować...

02.09.2006
19:45
[2]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Działa bez żadnych problemów :)

02.09.2006
19:45
[3]

moszeusz [ PSP OWNER ]

U mnie działa

02.09.2006
19:45
[4]

Regis [ ]

mi wszystko dziala

02.09.2006
19:45
[5]

zylla [ Dezerter ]

napweno dobry link

tu masz popprwany i napewno strona dziala

02.09.2006
19:53
smile
[6]

gucio_7777 [ Konsul ]

Mi działą na 100 % ^^ :]

a może zapytajcie administratora sieci :], jeśli jestescie w w tej samej sieci :]

02.09.2006
19:54
[7]

Behemoth [ Kocham Marysię ]

Mi też działa :)

Sultan może w Turcji Allegro jest zabronione? :P

02.09.2006
19:54
smile
[8]

master53 [ Hans Kloss ]

Działa i jeszcze powiem że przed chwilą kupiłem przedmiot na aukcji :)

02.09.2006
19:55
smile
[9]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Działa bez żadnych problemów... Właśnie penetruję dział Lunety... :)

02.09.2006
20:01
smile
[10]

wishram [ lets dance ]

Serwis aukcyjny Allegro ( działa!

02.09.2006
20:03
smile
[11]

zylla [ Dezerter ]

behemoth Sułatan to taki nick :>

02.09.2006
20:04
[12]

Kozi2004 [ Generaďż˝ ]

u mnie z allegro wszystko ok. Może to wina przeglądarki??

02.09.2006
20:10
smile
[13]

Sułtan [ Centurion ]

W Arabii!! Tez odbiera <lol2> :P (ozywiscie to tylko nick :P )

hehe uzywam firefoxa i nie działa na explorerze tez nie działa :/

ehh juz sam nie wiem:/
albo mam tyle wirusów że mi allegro nie działa albo nie wiem :P :/

02.09.2006
20:36
smile
[14]

kraju92 [ Flame Alchemist ]

Mi jakoś działa.

02.09.2006
20:41
smile
[15]

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]

Admini Ci pewnie coś poblokowali;)

02.09.2006
20:42
smile
[16]

Grzesiek [ - ! F a f i k ! - ]

Działa :)

02.09.2006
20:43
[17]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Ostatnio miałem problem z inną stroną (i nie tylko ja ale też kilku innych jej bywalców jak się później okazało). Nie mogliśmy się łączyć przez nazwę domenową. Poprosiłem kumpla, podał mi IP i strona działąła normalnie. Zobacz, czy i u Ciebie tak jest:

02.09.2006
20:57
smile
[18]

wacek666 [ ]

wszystko gra i bucy

02.09.2006
21:05
[19]

kaban1 [ Generaďż˝ ]

dziala

02.09.2006
21:58
smile
[20]

Janczes [ You'll never walk alone ]

działa bez zadnych problemów

02.09.2006
22:05
smile
[21]

peterkarel [ KochamDzaste ]

dziala :D

02.09.2006
22:06
smile
[22]

xion [ Jigga ]

rowniez dziala ;p

02.09.2006
22:08
smile
[23]

Sułtan [ Centurion ]

gadałem z kumplami i możliwe jest że telekomunikacja (WIST) z jakiej otrzymujemy łącze najprawdopodbniej zablokowała dostęp do allegro :[ próbowałem tak jak narmo mówił i IP tez zablokowali :/

jestem tak cholernie wqrzony że...... :[

i niestety nic na to nie poradze :/ bo słyuszałem że ktoś juz tam z nimi gadał na ten temat ale oni i tak nie odblokuja tej strony :/!!

nie wiem czy wogóle da sie to jakoś obejść
:/

02.09.2006
22:22
[24]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Mam do was pytanie czy da sie usunac konto na allegro?

02.09.2006
22:50
[25]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Sułtan ---> Wiem dlaczego Wam zablokowali. Wszystko teraz musi być dobre, a przecież Allegro to dzieło szatana.

02.09.2006
22:52
[26]

pablo_rajski_bicz [ Konsul ]

k2o

02.09.2006
23:01
[27]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

sułtan ---> czy jest możliwe łączyć się przez proxy w takim przypadku i czy coś to da?

Sam nie wiem, ale możesz spróbować.

02.09.2006
23:05
[28]

FixUS_1 [ Call me Fix ]

Nie jestem pewien czy to coś da, ale spróbuj wejść przez ten link

03.09.2006
09:40
smile
[29]

Sułtan [ Centurion ]

FixUS_1---> dzięki Ci wielkie dobry człowieku ;) działa mi dzięki twojemu linkowi ;) Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi :P ;)

03.09.2006
12:21
smile
[30]

Volter_xD [ Pretorianin ]

Mi i moim kumplom dziala jak nalezy

03.09.2006
12:23
[31]

Lojal [ Pretorianin ]

Działa

03.09.2006
12:24
[32]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Przypomniało mi się coś :P
<bartek212> Mogę hakować dowolne strony w Internecie.
<Siara> sratata
<Siara> www.microsoft.com dawaj
<bartek212> Sprawdź.
<Siara> nie dziala
<Siara> www.wp.pl
<Siara> omg, jestes bogiem :D wez powiedz mi jak to sie robi prosze :o
<Siara> zaraz u ciebie bede ale sie napalilem :O
*** quit: <Siara> <192.168.1.5>
* Fuzzy has joined #LAN
<Fuzzy> Kurwa. Znow ktos blokuje URLe na routerze :/

03.09.2006
15:29
[33]

fsdfa [ Chor��y ]

D.Z.I.A.Ł.A.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.