
Sułtan [ Centurion ]
Allegro.....co sie dzieje??
Witam
Mi i parunastu moim kumplom nie działa allegro... :/ a dokładnie nie chce sie wczytać strona :/
Wam też?? Jesli ktoś ma jakies informacje dotyczące tego to prosze o pomoc bo musze aukcje sfinalizować...
Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Działa bez żadnych problemów :)
moszeusz [ PSP OWNER ]
U mnie działa
Regis [ ]
mi wszystko dziala
zylla [ Dezerter ]
napweno dobry link
tu masz popprwany i napewno strona dziala

gucio_7777 [ Konsul ]
Mi działą na 100 % ^^ :]
a może zapytajcie administratora sieci :], jeśli jestescie w w tej samej sieci :]
Behemoth [ Kocham Marysię ]
Mi też działa :)
Sultan może w Turcji Allegro jest zabronione? :P

master53 [ Hans Kloss ]
Działa i jeszcze powiem że przed chwilą kupiłem przedmiot na aukcji :)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Działa bez żadnych problemów... Właśnie penetruję dział Lunety... :)

wishram [ lets dance ]
Serwis aukcyjny Allegro ( działa!

zylla [ Dezerter ]
behemoth Sułatan to taki nick :>
Kozi2004 [ Generaďż˝ ]
u mnie z allegro wszystko ok. Może to wina przeglądarki??

Sułtan [ Centurion ]
W Arabii!! Tez odbiera <lol2> :P (ozywiscie to tylko nick :P )
hehe uzywam firefoxa i nie działa na explorerze tez nie działa :/
ehh juz sam nie wiem:/
albo mam tyle wirusów że mi allegro nie działa albo nie wiem :P :/

kraju92 [ Flame Alchemist ]
Mi jakoś działa.

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]
Admini Ci pewnie coś poblokowali;)

Grzesiek [ - ! F a f i k ! - ]
Działa :)
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Ostatnio miałem problem z inną stroną (i nie tylko ja ale też kilku innych jej bywalców jak się później okazało). Nie mogliśmy się łączyć przez nazwę domenową. Poprosiłem kumpla, podał mi IP i strona działąła normalnie. Zobacz, czy i u Ciebie tak jest:

wacek666 [ ]
wszystko gra i bucy
kaban1 [ Generaďż˝ ]
dziala

Janczes [ You'll never walk alone ]
działa bez zadnych problemów

peterkarel [ KochamDzaste ]
dziala :D

xion [ Jigga ]
rowniez dziala ;p

Sułtan [ Centurion ]
gadałem z kumplami i możliwe jest że telekomunikacja (WIST) z jakiej otrzymujemy łącze najprawdopodbniej zablokowała dostęp do allegro :[ próbowałem tak jak narmo mówił i IP tez zablokowali :/
jestem tak cholernie wqrzony że...... :[
i niestety nic na to nie poradze :/ bo słyuszałem że ktoś juz tam z nimi gadał na ten temat ale oni i tak nie odblokuja tej strony :/!!
nie wiem czy wogóle da sie to jakoś obejść
:/
k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]
Mam do was pytanie czy da sie usunac konto na allegro?
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Sułtan ---> Wiem dlaczego Wam zablokowali. Wszystko teraz musi być dobre, a przecież Allegro to dzieło szatana.
pablo_rajski_bicz [ Konsul ]
k2o
Erazor_XX [ give it to me baby! ]
sułtan ---> czy jest możliwe łączyć się przez proxy w takim przypadku i czy coś to da?
Sam nie wiem, ale możesz spróbować.
FixUS_1 [ Call me Fix ]
Nie jestem pewien czy to coś da, ale spróbuj wejść przez ten link

Sułtan [ Centurion ]
FixUS_1---> dzięki Ci wielkie dobry człowieku ;) działa mi dzięki twojemu linkowi ;) Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi :P ;)

Volter_xD [ Pretorianin ]
Mi i moim kumplom dziala jak nalezy
Lojal [ Pretorianin ]
Działa
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Przypomniało mi się coś :P
<bartek212> Mogę hakować dowolne strony w Internecie.
<Siara> sratata
<Siara> www.microsoft.com dawaj
<bartek212> Sprawdź.
<Siara> nie dziala
<Siara> www.wp.pl
<Siara> omg, jestes bogiem :D wez powiedz mi jak to sie robi prosze :o
<Siara> zaraz u ciebie bede ale sie napalilem :O
*** quit: <Siara> <192.168.1.5>
* Fuzzy has joined #LAN
<Fuzzy> Kurwa. Znow ktos blokuje URLe na routerze :/
fsdfa [ Chor��y ]
D.Z.I.A.Ł.A.