Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]
Soviet Cola
Oto odpowiedź na imperalistyczną bajkową wizję Coli!
Jeśli było to sorry ;).
Marek z Lechem [ Okoolarnik ]
Pomysl fajny, ale troche gorzej z realizacja... troche za dlugo trwa, nudzi sie w polowie...
Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]
Fakt, początek jest trochę nużący, ale dalej mi się bardzo podoba :).

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
swietne :D

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]
Idea sparodiowania ultrsłodziutkiej reklamy Coca-Coli świetna, sowieckie klimaty też by pasowały, ale zdecydowanie zabrakło umiejętności przy wykonaniu. Przydługie i mało dynamiczne.
DeLordeyan [ The Edge ]
zdecydowanie za długie, ale pomysł na parodię niezły.

Floone [ Generaďż˝ ]
Takie se...
34io [ Konsul ]
fajne

OzOr [ Generaďż˝ ]
Fajne!
szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
średnie (wsumie to kiepskie)

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Świetne!!!
Dużo roboty to kogos kosztowało.
blackhood [ Jedi Knight ]
Już sama nazwa Soviet Cola śmieszy, a filmik jest extra.

Zymek_1 [ Oficer ]
dobre, dobre, dobre :D