GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Resident evil

02.09.2006
18:55
smile
[1]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

Resident evil

dzisiaj na TVP o 22.
Przed chwila lektor czytal zapowidze wlasnie tego filmu i przeczytal go (rezident ewil), byc moze jestem w bledzie ale slowo evil (zlo) powino sie wymawiac iw(y)l, z niemy "y"? Czy lektorzy i ludzie pracujacy w telewizji nie wiedza jak czytac zagraniczne tytuly?

02.09.2006
19:29
[2]

Grungowiec [ LENIWIEC ]

Wydaje mi się tak samo jak tobie, że słowo "evil" wymawia się inaczej niż powiedział to lektor w TVP.

Swoją drogą, czy film jest warty uwagi????

02.09.2006
19:44
[3]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

No, nawet mnie wciagnal. A koncowka jest troche nie do konca zrozumiala za co dodatkowy plus. 7/10.

02.09.2006
19:47
[4]

QQuel [ Zrobię Wam CZOKO ]

Bo wymawia sie inaczej.. Lektor to pipa i tyle, jak każdy inny.

Film wspaniały, klimat ma genialny, dwójka się mu do pięt nie umywa. Warto, warto, warto - O wiele lepsza pozycja niż SF3

02.09.2006
19:47
[5]

Behemoth [ Kocham Marysię ]

Moim zdaniem dwójka znacznie lepsza. Powodów jest co najmniej pięć:
- Jill Valentine (mniaam)
- Dużo więcej akcji
- Ciekawsza fabuła ;)
- Nemesis, niesamowicie zrobiony
- Genialna muzyka (w jedynce też była dobra, ale w dwójce wiedzieli, w którym momencie ją włączyć)

Nie twierdzę, że pierwsza część jest zła, bo również mi się podobała, ale już sama Valentine w dwójce to mega plus ;> Poza tym nie wolno tych filmów traktować jako horror tylko jako thriller.

02.09.2006
19:49
[6]

popox [ Chor��y ]

stealth1947
Znam się na języku angielskim i masz racje.

02.09.2006
19:54
[7]

Raziel [ Action Boy ]

obie częsci do dupy. Jedynka jeszcze ma sens, za to dwójka to jakaś bzdura, śmiech na sali po prostu.

Nie lubię tego filmu, bo ma tyle wspólnego z serią gier co Xenna Wojownicza Księżniczka z Władcą Pierścieni:D

02.09.2006
23:02
[8]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Jak mnie smiesza filmy akcji typu - mam 7 kul w magazynku, zabijam 8. Przeciwnicy maja milion kul, a ja uciekam od nich jakby leciały 50 km/h.

02.09.2006
23:14
smile
[9]

redruM< [ Konsul ]

fajny teledysk ten Resident :]

03.09.2006
10:09
smile
[10]

Floone [ Generaďż˝ ]

Według mnie obie części są godne polecenia

03.09.2006
10:14
[11]

kaban1 [ Generaďż˝ ]

dla spostrzegawczych M.Jovovic jest anorektyczka(ostatnie sceny w sexi kostiumie z papieru)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.