GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

2 września - wieczór horrorów! :)

02.09.2006
18:33
smile
[1]

misztel [ +0,10gr! ]

2 września - wieczór horrorów! :)

No.. dzisiaj kanały telewizyjnt postarały się abym nam na koniec lata walnąc jakiś horrorek, napiszę teraz jakie horrory, a następnie będzięmy mogli przedyskutować te filmy. Tak się zapewne nie stanie, bo jedna osoba powie coś typu: "Jak to można ogladać?!" A druga osoba go skarci bo "się nie zna na horrorach" i tak nasza dyskusja umknie na temat "Co to znaczy dobry horror". Mam nadzieję że tak się stanie, zacznijmy..

TVP 1. 22:05 Resident Evil: Domena zła - horror, USA 2002
W tajnym laboratorium potężnej korporacji informatyczno-farmaceutycznej Umbrella dochodzi do wypadku. Z rozbitej probówki wydostaje się śmiertelnie niebezpieczny wirus, który przenika do atmosfery. Główny komputer odcina naukowcom drogę ucieczki. Na pomoc uwięzionym rusza elitarny oddział komandosów. W niekończących się podziemiach laboratorium czyhają na nich zastawiane przez komputer pułapki.

TVP 2. 23:30 Mocne Kino: Psychopata - thriller, USA 1995
Helen Hudson zajmuje się zawodowo przypadkami seryjnych morderców. Zna każdy zakamarek ich mrocznej psychiki. Kiedy na ulicach San Francisco pojawia się kolejny zbrodniarz, psycholog odmawia współpracy z policją. Od czasu gdy omal nie padła ofiarą jednego z tropionych przez siebie psychopatów, nie może poradzić sobie z obsesyjnymi lękami. W obawie przed atakiem zamyka się w domu, utrzymując kontakt ze światem za pomocą komputera. Gdy giną kolejne osoby M.J. Monahan, inspektor z wydziału zabójstw, decyduje się zwrócić o pomoc do Helen.


Polsat. 23:05 Dentysta II - horror, USA 1998
Kontynuacja opowieści o dentyście-mordercy. Doktor Alan Feinstone ucieka ze szpitala dla umysłowo chorych, w którym został osadzony. Ma nadzieję na rozpoczęcie nowego, normalnego życia. Przeprowadza się do małej miejscowości na środkowym zachodzie Stanów Zjednoczonych i tam obejmuje posadę stomatologa. Wszystko układa się bardzo dobrze do momentu, w którym zauważa ukochaną kobietę w ramionach innego mężczyzny.


Polsat. Straszny film III - horror, USA 2003
Trzecia część parodii filmów grozy i science fiction. Ambitna reporterka Cindy Campbell zajmuje się tropieniem tajemniczych zjawisk o niewyjaśnionym pochodzeniu. Tym razem szczególnie interesują ją kręgi pojawiające się na polu byłego pastora, Toma Logana. Sprawy dodatkowo się komplikują, gdy przyjaciółka Cindy umiera po obejrzeniu kasety wideo. Reporterka szuka rozwiązania zagadki, a tymczasem światu zagraża inwazja kosmitów.

Który horrorek polecacie ? :-)

02.09.2006
18:34
[2]

qaq [ CCCP ]

straszny fim 3 to raczej nie horror:)

02.09.2006
18:34
smile
[3]

Marcio [ Bleeee ]

Straszny film - horror ?

02.09.2006
18:35
smile
[4]

.:Igier:. [ Centurion ]

TVP 1. 22:05 Resident Evil: Domena zła - horror, USA 2002
to musze oglądać!!!

02.09.2006
18:36
smile
[5]

misztel [ +0,10gr! ]

Hee, panowie wiedziałem że się będziecie czepiali, specjalnie zmieniłem ot co :P

02.09.2006
18:50
[6]

surox [ Centurion ]

Resident Evil

Reszte mozna odpuscic.

02.09.2006
18:52
smile
[7]

0rlando [ Centurion ]

A 3 września zaczyna sie wielomiesieczny horror ( w niektorzych przypadkach jest to w pazdzierniku ;)

02.09.2006
18:52
smile
[8]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

"Resident Evil: Domena zła"
Buahahah wyczepisty podtytuł ;) I to raczej nie horror, a film akcji :P No a Straszny Film 3 jest komedią ;]

02.09.2006
18:54
smile
[9]

raper741 [ Vamos Barca ]

Straszny Film 3 to komedia.

02.09.2006
18:55
smile
[10]

G Unit [ Centurion ]

mam lepszy tytul co do horrorow!!!!
TVN.20.20.Nigdy w życiu- horror ze jasna cholera, ze takie filmy moga robic :P

02.09.2006
18:57
smile
[11]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Napewno nei Straszny Film, cała seria to gówno do kwadratu.

02.09.2006
20:12
[12]

Pichtowy [ Generaďż˝ ]

No. Zobaczcie- nawet telewizja o was dba. Próbują was przygotować do horroru prowadzonego przez Romana, który zacznie się 4 września (0rlando).

02.09.2006
20:18
smile
[13]

0rlando [ Centurion ]

Dla mnie, 3 wrzesnia... i nie pytajcie dlaczego...

02.09.2006
20:19
[14]

Cing [ KS WIGRY SUWALKI ]

sorry, o której jest straszny film ? :P

02.09.2006
20:24
[15]

Forgotten [ Pretorianin ]

TVP2 20:30 mecz Polska vs Finlandia, horror ;)

02.09.2006
20:26
smile
[16]

cycu2003 [ Legend ]

ja sobie obejrze residenta i straszny film, sam tytuł "Dentysta 2" powoduje szeroki uśmiech na mojej twarzy

02.09.2006
20:47
smile
[17]

Pichtowy [ Generaďż˝ ]

0rlando-> Dobra, nie będziemy pytać :P o tego trzeciego września.

Mnia najbardziej zainteresował ten dentysta II. Bedzie wypas!

02.09.2006
21:00
smile
[18]

kraju92 [ Flame Alchemist ]

Super jest Straszny Film 3.

02.09.2006
21:07
smile
[19]

MAROLL [ Legend ]

O której Scary Movie ?

03.09.2006
10:24
smile
[20]

Floone [ Generaďż˝ ]

Starszny Film 3 WYMIATA tylko że to nie horror ale parodia ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.