
*...:::JaRo:::...* [ Legend ]
Zobaczcie to :)
Naprawdę dobre :D

SebNET [ Nigga 4 Life ]
hyhy najs :)

0rlando [ Centurion ]
Wystarczy odejsc od monitora na jakies 1,5 metra...

kasztaneczuszek [ Legend ]
stareee :)

Alvarez [ REDLIGHT ]
Nice. :)
Popielny [ Konsul ]
Zobaczyłem odrazu a nie jestem chińczykiem:P

jacek119 [ Konsul ]
niezłe :)

Mati176 [ Supervisor ]
Zajebioza :D
Miren_cjum [ Centurion ]
Ale dziwne , napewno nie jestem chińczykiem

.:Jj:. [ The Force ]
Bardzo stare, niemniej niezłe.

Johy [ Trance Listener ]
fajne
alpha_omega [ Senator ]
Nie trzeba nigdzie odchodzić, ani robić skośnych oczu - wystarczy wpatrzyć się przez moment w białe tło w środku jakiejś litery, bądź odczytywać szybko tekst po samych kształtach (wtedy zaraz mózg przystosowuje się do odpowiedniego widzenia).
Galahad_mayor [ Konsul ]
albo jak ktos nosi okulary wystarczy je zdjac
Dj Alien [ Konsul ]
LOL ! HAHAH zajefajne

~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]
Cfffane

Splinter_fraz [ Stalker ]
dobre

misztel [ +0,10gr! ]
Stareeee, ale fajne :)

pikolo [ - Blue Sky - ]
niezle ;) i dziala

Robert542 [ Crazy Turtle ]
Fajne :D

.:Igier:. [ Centurion ]
wystarczy odejść na 2 metry i nie jestem chińczykiem

Janczes [ You'll never walk alone ]
Dopiero jak odsunałem sie od monitora zauwazylem napis ;)

raper741 [ Vamos Barca ]
takie sobie

Scarface. [ Konsul ]
Fajne;)

mmomm [ Konsul ]
LOL :D

Floone [ Generaďż˝ ]
ZAJEBISTE

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
mocne :D

EG2005_808538100 [ Streetball ]
albo z daleka, albo przymrużyć

ValkyreX [ shikyo ]
Fajne.
Laios [ Zarzew ]
Dobree :D

Foks!k [ Medyk ]
Genialne !

Coolfon [ Zaleś ]
Nie znałem, niezłe :D

Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]
Treściwe:)

Barthez x [ Generaďż˝ ]
Może być ;) Byście widzieli jak oczy rozciągałem :D
34io [ Konsul ]
niezły bajer

kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]
świetne!

Floone [ Generaďż˝ ]
<==