
armia [ Scyzoryk ]
Piłki kradną w biały dzien!!!
Dzisiaj ide z kolegami i pilka wypadla mi na ulice. A gosciu podjechal samochodem otworzyl drzwi i zabral pilke do srodka i pojechal. Normalnie nie wiem co powiedziec.
koobon [ Pretorianin ]
To reprezentacja była.
Beaverus [ Bounty Hunter ]
Mozesz powiedziec : O kurde, albo hardcorowa wersje : o Kur*a.
No ale zdarza sie niestety, trzeba pilnowac piłek.

Joshua1990 [ Konsul ]
jaka patola
Lookash [ Senator ]
Takie czasy. Buractwo na każdym kroku.
Deepdelver [ Legend ]
Pewnie trafiłeś na życiowego frustrata z syndromem naprawiania świata, któremu wiedza i doświadczenie życiowe podpowiadały, że granie w piłkę w pobliżu ulic to największe zło tego świata, a robiąca to młodzież to niereformowalni zwyrodnialcy. Jeśli masz jego blachy możesz zgłosić kradzież na policję. Takich typów trzeba separować zanim zatłuką jakieś dziecko w piwnicy, bo śmieciło przed blokiem.
Poza tym facet jest głupi albo spoza miasta, bo przecież wymiana kompletu szyb, opon i lakierowanie, a może i blacharka kosztowałoby go dużo więcej niż głupia piłka.

HeikO :) [ Pretorianin ]
Coś podobnego
matisf [ X ]
armia -> a moze ta pilka lezala na ulicy tak ze przeszkadzala czy leciala w jego strone, jako kierowca bardzo mnie to drazni jak pilki leca w moja strone jak jade po ulicy i postapil bym pewnie podobnie, jesli tylko sobie lezala to goscia pewnie nie bylo stac na prezent dla dzieciaka albo sobie zapomnial o jego urodzinach :)

SebNET [ Nigga 4 Life ]
Haha niezła akcja ;)
Deepdelver [ Legend ]
matisf --> a jak kosiarka sąsiada stoi na chodniku, to pakujesz ją sobie do garażu?
Ja nie rysuję gwoździem samochodów, które zajmują pół chodnika, ale widać powinienem, żeby nauczyć czegoś naszych "mastah" kierowców.
Azja, panie. Azja.
White Star [ Legend ]
zapisałeś n umer rejestracyjny ?:P jak tak to go znajdź i zniszcz samochod :P
SpaceCowboy [ Jenerał ]
Może to była jakaś limitowana edycja Adika czy innej firmy z autografami PL reprezentacji? Sam bym taką wziął :P
polak111 [ T42 ]
Ja kiedyś grałem w gałe z kumplami na boisku i mojemu koledze tak zeszła piłka, że wyleciała przez siatkę i odbiła się OBOK samochodu jakiegoś obcego gościa, który przyjechał na osiedle. Normalnie taka afera była. Coś tam się ten gość płuł, że jak nie umiecie to nie gajcie w piłke iże mamy sta wy*ierdalać (z boiska WTF?) i takie tam. Ochroniaż zacząl się do niego pluć, żeby tu nie przyjeżdzal jak mu się nie podoba i takie tam. A ten za przeproszeniem fiut zabrał piłkę (za 100 zł :0) i se odjechał. Kiedy znowu przyjechał moi kumple wyszli z ojcem i ten tego fiuta tak objebutał, że oddał im piłkę i więcej nie przyjechał.

Voytas_WRC [ Rajdowiec ]
Cholery jedne... ja również mogę potwierdzić, że kradną piłki!
Skończyłem przykręcać płyty, poszedłem do pokoju obok napić się coli, wracam i zabieram się za poprawki. Sięgam po piłkę i... nie ma ku*wa!!! To pewnie te cholerne rumuńskie plemię z budowy obok!
APEL DO WSZYSTKICH!
Pilnujcie swoich piłek, bo nie znasz dnia, ni godziny. Śmierć wszystkim złodziejom piłek!!
Ps. Poszukuję piłki ręcznej do cięcia regipsów marki stanley. Żółta, nieduża, wabi się piłeczka. Dla znalazcy przewidziana nagroda =]]
alpha_omega [ Senator ]
Deepdelver -------------> Trafiłeś w sedno :)

.:Jj:. [ The Force ]
Może przewidział się i pomylił Cię z Pele? Wiesz dziś jeżdzą tak szybko.. poszukaj na allegro pod "gadżety piłkarskie" czy coś.
Nie no ale serio jestem wstrząśnięty, ile miał facet lat? W jakim mieście to było?
redruM< [ Konsul ]
jakaś fajna ta piłka chociaz była?
_bubba_ [ baseraper ]
To jeszcze nie, słuchajcie co mi się dzisiaj przytrafiło!
Gram sobie w Warcrafta, a tu nagle telefon. Odbieram, a tu siostra mnie zaprasza na urodziny synka, które są jutro. No trudno trzeba iść. Siostra mówi, że nie muszę nic gówniarzowi kupować, ale przypominając sobie, że ładne różowe firanki na które akurat spoglądałem to właśnie od niej na wigilię dostałem więc w ramach odwdzięczenia trzeba coś małemu kupić. Biorę więc samochód i jadę do tesco i myślę sobie "kurdę, po głupi prezent muszę przez całe miasto zapierdzielać. Panie Boże spraw, aby tu na ulicy naglę się pojawiła jakaś piłka, albo inna zabawka." No i nagle jeb, jakaś gała mi przed autem frunie. Daję po hamulcach, biegnę za nią i do bagażnika. Jakieś gówniarze coś tam na mnie wrzeszczą, pewnie źli, że ich wyprzedziłem, bo też by taką piłeczkę od Boga za darmo chcieli.

MaZZeo [ LoL AttAcK ]
widzisz armia? To _bubba_ był!
FixUS_1 [ Call me Fix ]
Przynajmniej macie gdzie grać. U mnie, w Krośnie, na MOSiR gruntu pilnuje gruby pan Marian, który za każdym razem jak gramy bezczelnie się na nas patrzy, czy czasem nie łamiemy przepisów, tj. nie niszczymy trawy, lub nie łazimy po siatkach. Chłop po prostu siada sobie na ławce na lini boiska i patrzy. Mnie to peszy.
No, ale piłek jednak nie zabiera :P Swoją drogą niezły sk****syn Ci się trafił.
Pichtowy [ Generaďż˝ ]
armia -> Zrób z kolegamy prowokacje. Najpierw zakupujesz parę dziełek prochów, wkładasz je do piłki i "przypadkiem" wrzucasz ją przed jadące auto. Jak połkinie haczyk to zapisujesz numer rejestracyjny kolesia i dzwonisz na Policje że koleś jest dilerem i właśnie próbował sprzedać ci działkę a dragi wozi zaszyte w piłce. Następny raz się zasanowi dwa razy zanim przywałaszczy obce mienie.
matisf [ X ]
Deepdelver -> Nie mam chodnika przed domem, a co do zaparkowanych pojazdów na chodniku to sam często dzwonie po straż miejska żeby mandat wystawili, szczególnie ze teraz mam roboty w mieście i taki "ćwok" kierowca zastawi cały chodnik i pól wyjazdu z budowy.
A co do mojej uwagi, jechałeś kiedyś i dostałeś taką piłką w samochód? Choć pomijam ten fakt bo samochód się wyklepie gorzej jak za tą piłka leci jakiś dzieciak, gdzie ty nie możesz nic już zrobić i walisz prosto w niego. O to mi chodzi, nie przeszkadza mi gromada dzieciaków bawiących się czy grających w piłkę, czasem można komuś szpitala oszczędzić. Co prawda pewnie bym ujechał 100m wrócił się, oddał piłkę i nastraszył ze następnym razem ja zabiorę.
armia [ Scyzoryk ]
Ale to bylo tak bezczelne ze pilka lezala tak ze mozna ja spokojnie bylo ominac. Facet wygladal na 20-25 lat. A z samochodu slychac bylo disco polo(Boys). Bylem tak zszokowany ze nie spojrzalem na rejerstracje. Ale ta pilka po prostu lezala nie zebym kopnal w jakis samochod. To byla zdarta adidas TriColore. Kupilem ja jakies 5 lat temu i tyle przezyla...

kraju92 [ Flame Alchemist ]
Ludzie są okropni, to jest niestety polska.

Bobuch [ Mniejsze Zło ]
Zgłoś na policje :O
a może Koronie po zbudowaniu pięknego stadionu brakuje funduszy na piłki ? :P
kaban1 [ Generaďż˝ ]
kupilem nowa pilke nike'a i poszlismy z kumplami wyprobowac. gramy i pilka poleciala troche krzycze do gostka "podaj..." a ten za***erdala na czyis rower i gonimy ch**a w 6(lacznie z rowerzysta) az najechal cale szczescie na policyjny woz. miaj w p*****l od nich na komisariacie. rzeczy odzyskane mozna isc do domu i zamknac pilke w klatce!
MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]
Mogłeś powiedzieć O JEJ hehehe
Miren_cjum [ Centurion ]
Podobno jest taka grupka facetów co połykają dzieciom piłki . Dla wyglądu to robią , dla brzucha !
Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]
Tip of the Day:
Następnym razem, miast identyfikować wykonawcę Disco Polo słyszanego z pojazdu, spójrz na rejestrację :D

xion [ Jigga ]
Stary, ja mialem podobna sytuacje. Gralem w pilke z wiara z hotelu w hiszpani i wypadla nad pilka za boisko... Juz mam skakac przez plot jak tu nagle podbiega jakis tubylec swist pisk i pilki nie ma :D:D:D

tomcio006 [ Legend ]
Jeden rzucił text o złym kierowcy ,który kradnie bez powodu piłki a reszta poczuła mięso i podchwyciła. Co prawda nikt nie wie co tak naprawdę się stało ale to nie przeszkadza w wysnuwaniu teorii o frustracie z syndromem naprawiania świata. Gratuluję wyobraźni i zdolności krytycznej analizy.

peterkarel [ KochamDzaste ]
nie no nam zawsze oddaja chyba ze trafisz w szybe i bedzie trzask lub wgniecienie w drzwiach od auta to wtedy nikt nie idzie po pilke :p
btw.a moze to byla jego pilka :P ktora mu wczesniej ukradli :P

Deepdelver [ Legend ]
tomcio006 --> no, nie wyobrażam sobie, żeby dorosły facet świecąc w biały dzień w oczy tablicą rejestracyjną kradł młodzieży piłkę z chęci zysku, skoro celnie rzucony kamień będzie go kosztował kilka razy tyle + sprawę na policji.
Dobra, my podchwyciliśmy, Ty nas pouczyłeś i już będzie w porządku. Jesteśmy oświeceni.
-27fps- [ Konsul ]
koobon: "To reprezentacja była."
Lol
Buahahahahaha :D
kaban1 [ Generaďż˝ ]
xion-->tam jest zlodziejstwo w madrycie szczegolnie. bylem na wycieczce i po drodze zatrzymalismy sie w hotelu w Madrycie. kierowca ostrzegl ze na drodze z autokaru do hotelu(50m) musimy uwazac na zlodzei. ledwo wyszedlem juz nie mialem kanapki!
Dzideek [ Konsul ]
Z 5 lat temu miałem podobną sytuację, graliśmy w piłkę na trawniku za blokami, a że zaraz za bramką była ulica to piłki często przelatywały przez nią. Raz na piłkę najechał autobus - fajnie strzeliła :)
A raz stuknęliśmy w bok auta, kierowca się zatrzymał wziął piłkę, ale pojechał 200m i za zakrętem ją wyrzucił.
A tak naprawdę to wina tego, że nie ma zbyt dużej liczby boisk w miastach, a szkolne boiska mało kiedy są udostępniane!
Master_2 [ Generaďż˝ ]
Ostatnio dla zabawy ja i 2 kumpli wpakowaliśmy sie do naszego kolegi na chate... :) Jakims cudem jego pilka do siatkowki wypadla przez okno ( 4 pietro :P) i jakis mlody gowniarz zabral. (W zyciu tak szybko butów nie ubieralem :D). Dogonilismy gnojka od kazdego po lisciu dostal i kopniaka w d*pe za zabranie pilki, odebralismy wlasnosc i po sparwie :D