GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Proszę o ocene strony

02.09.2006
14:47
[1]

Kozzie [ Konsul ]

Proszę o ocene strony

Moje portfolio w Internecie:

02.09.2006
14:53
smile
[2]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

bardzo ładne portfolio
z ciekawosci w czym robiles w jakims kreatorze sam zrobiles szablon albo skads sciagnales ??

02.09.2006
15:10
smile
[3]

Johy [ Trance Listener ]

02.09.2006
15:13
smile
[4]

mmomm [ Konsul ]

Ciekawe intro, ale dalej zbyt mocno 'nawalone' wszystkiego i za czarno :)

02.09.2006
15:29
[5]

Kozzie [ Konsul ]

"z ciekawosci w czym robiles w jakims kreatorze sam zrobiles szablon albo skads sciagnales ??"

Cały szablon zrobiłem samemu w Photoshopie.

02.09.2006
15:36
smile
[6]

raper741 [ Vamos Barca ]

Bardzo fajne

02.09.2006
15:38
[7]

EG2006_26717291 [ Ghorri ]

fajna

02.09.2006
15:40
smile
[8]

bECKy [ bartek ]

02.09.2006
15:44
smile
[9]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Dobra robota:)

02.09.2006
15:51
smile
[10]

kraju92 [ Flame Alchemist ]

Bardzo fajna.

02.09.2006
15:53
smile
[11]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

fajna, bardzo fajna

02.09.2006
16:00
smile
[12]

foxx [ lisek ]

Bardzo ladnie, 9/10 - dlaczego 9 ? Bo zawsze moze byc lepiej :)

02.09.2006
16:13
[13]

krzynier [ krzynier ]

Nawet Nawet, tylko tą muzykę wywal... Bo głupia.
Pozatym ok. 8/10
(zawsze można wyłączyć głośniki)

02.09.2006
16:14
[14]

.Jacek 99. [ Senator ]

Ladne, dalbym 8+/10, ale jako ze jest muzyczka to 5+/10. :P

02.09.2006
16:21
[15]

Kozzie [ Konsul ]

muzyke mozna wyłączyć, wystarczy kliknąć na głośniczek :)

02.09.2006
16:29
[16]

matisf [ X ]

Kozzie -> projektujesz? gdzie mieszkasz ?

02.09.2006
16:31
[17]

Kozzie [ Konsul ]

studiuje w łodzi

02.09.2006
16:48
[18]

matisf [ X ]

to daleko odemnie :) szkoda ...

02.09.2006
17:02
smile
[19]

Kozzie [ Konsul ]

Też tak myślę... :)

02.09.2006
17:13
[20]

Logadin [ People Can Fly ]

Całkiem miłe dla oka. Muzyczka nie męczy, czytelnie.
Jak na portfolio bardzo OK.
Szkoda tylko że wizualizacje 3D takie słabe.
8/10

02.09.2006
17:15
smile
[21]

Guru Fenix [ Patriarcha MAXIMUS ]

Kozzie > brawo za pomysł !!

02.09.2006
17:17
smile
[22]

wafelskate [ A Fire Inside ]

Świetna po prostu :) i jeszcze ta przyjemna muzyczka jak dla mnie :)

02.09.2006
17:19
smile
[23]

HeikO :) [ Pretorianin ]

Taka orginalna

02.09.2006
17:23
smile
[24]

SebNET [ Nigga 4 Life ]

Hyhy ta muzyka w tle jest dobra, jak dobrze kojarze to ona chyba pochodzi z gry "Chłopaki nie płaczą" ;)

02.09.2006
17:27
[25]

N2 [ negroz ]

mastif --> Imię: Maciej
Nazwisko: KOZAL
Wiek: 21 (09 Paź 1984)
Miejsce zamieszkania: Łódź
Zawód: Student Architektury, Politechnika Łódzka
Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska
Obsługa programów: ArchiCAD, AutoCAD, SketchUP,
Adobe Photoshop, Corel Draw
Języki: Polski, Angielski, podstawy japońskiego i niemieckiego
Zainteresowania i hobby: Literatura, Grafika komputerowa,
Tenis, Żeglarstwo, Snooker, Backgammon, Australia
Film: The Godfather
Serial: LOST, Prison Break
Typ muzyki: Alternative, Rock, Reggae, Ska, Piosenka aktorska
Zespół/Artysta: Habakuk, Vavamuffin, Sublime,
Frank Sinatra, Manau
Pisarz: Charles Dickens
Książka: Moby Dick
Kreskówka: Spongebob

02.09.2006
17:36
smile
[26]

reds23 [ redsov ]

mi bardzo podoba sie jedna realizacja > - super :)

02.09.2006
18:29
[27]

Kozzie [ Konsul ]

reds23 --> chciałbym, żeby to była realizacja :D

02.09.2006
18:36
[28]

pikolo [ - Blue Sky - ]

spoko stronka ale dalo by rade zrobic bardziie przejrzysta

02.09.2006
21:24
[29]

Kozzie [ Konsul ]

up :)

03.09.2006
09:55
smile
[30]

Dwalin [ Reggae ]

GIT, 9/10

03.09.2006
10:01
smile
[31]

Maliniarz [ The Watcher ]

Naprawde przyzwoita - 8/10

03.09.2006
10:07
smile
[32]

Harrvan [ Senator ]

Myslalem ze to kolejna strona ktora uzyska miano "daremna" ale ciesze sie ze jest inaczej ... dla mnie miodzio
9+/10

03.09.2006
10:26
[33]

Floone [ Generaďż˝ ]

Up

03.09.2006
14:48
smile
[34]

Kozzie [ Konsul ]

Harrvan --> dzieki :)

03.09.2006
14:51
smile
[35]

Łyczek [ Legend ]

Bardzo dobra :)

8,5/10

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.