Kozzie [ Konsul ]
Proszę o ocene strony
Moje portfolio w Internecie:

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
bardzo ładne portfolio
z ciekawosci w czym robiles w jakims kreatorze sam zrobiles szablon albo skads sciagnales ??

Johy [ Trance Listener ]

mmomm [ Konsul ]
Ciekawe intro, ale dalej zbyt mocno 'nawalone' wszystkiego i za czarno :)
Kozzie [ Konsul ]
"z ciekawosci w czym robiles w jakims kreatorze sam zrobiles szablon albo skads sciagnales ??"
Cały szablon zrobiłem samemu w Photoshopie.

raper741 [ Vamos Barca ]
Bardzo fajne
EG2006_26717291 [ Ghorri ]
fajna

bECKy [ bartek ]

kasztaneczuszek [ Legend ]
Dobra robota:)

kraju92 [ Flame Alchemist ]
Bardzo fajna.

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
fajna, bardzo fajna

foxx [ lisek ]
Bardzo ladnie, 9/10 - dlaczego 9 ? Bo zawsze moze byc lepiej :)
krzynier [ krzynier ]
Nawet Nawet, tylko tą muzykę wywal... Bo głupia.
Pozatym ok. 8/10
(zawsze można wyłączyć głośniki)
.Jacek 99. [ Senator ]
Ladne, dalbym 8+/10, ale jako ze jest muzyczka to 5+/10. :P
Kozzie [ Konsul ]
muzyke mozna wyłączyć, wystarczy kliknąć na głośniczek :)
matisf [ X ]
Kozzie -> projektujesz? gdzie mieszkasz ?
Kozzie [ Konsul ]
studiuje w łodzi
matisf [ X ]
to daleko odemnie :) szkoda ...

Kozzie [ Konsul ]
Też tak myślę... :)
Logadin [ People Can Fly ]
Całkiem miłe dla oka. Muzyczka nie męczy, czytelnie.
Jak na portfolio bardzo OK.
Szkoda tylko że wizualizacje 3D takie słabe.
8/10

Guru Fenix [ Patriarcha MAXIMUS ]
Kozzie > brawo za pomysł !!

wafelskate [ A Fire Inside ]
Świetna po prostu :) i jeszcze ta przyjemna muzyczka jak dla mnie :)

HeikO :) [ Pretorianin ]
Taka orginalna

SebNET [ Nigga 4 Life ]
Hyhy ta muzyka w tle jest dobra, jak dobrze kojarze to ona chyba pochodzi z gry "Chłopaki nie płaczą" ;)
N2 [ negroz ]
mastif --> Imię: Maciej
Nazwisko: KOZAL
Wiek: 21 (09 Paź 1984)
Miejsce zamieszkania: Łódź
Zawód: Student Architektury, Politechnika Łódzka
Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska
Obsługa programów: ArchiCAD, AutoCAD, SketchUP,
Adobe Photoshop, Corel Draw
Języki: Polski, Angielski, podstawy japońskiego i niemieckiego
Zainteresowania i hobby: Literatura, Grafika komputerowa,
Tenis, Żeglarstwo, Snooker, Backgammon, Australia
Film: The Godfather
Serial: LOST, Prison Break
Typ muzyki: Alternative, Rock, Reggae, Ska, Piosenka aktorska
Zespół/Artysta: Habakuk, Vavamuffin, Sublime,
Frank Sinatra, Manau
Pisarz: Charles Dickens
Książka: Moby Dick
Kreskówka: Spongebob

reds23 [ redsov ]
mi bardzo podoba sie jedna realizacja > - super :)
Kozzie [ Konsul ]
reds23 --> chciałbym, żeby to była realizacja :D
pikolo [ - Blue Sky - ]
spoko stronka ale dalo by rade zrobic bardziie przejrzysta
Kozzie [ Konsul ]
up :)

Dwalin [ Reggae ]
GIT, 9/10

Maliniarz [ The Watcher ]
Naprawde przyzwoita - 8/10

Harrvan [ Senator ]
Myslalem ze to kolejna strona ktora uzyska miano "daremna" ale ciesze sie ze jest inaczej ... dla mnie miodzio
9+/10
Floone [ Generaďż˝ ]
Up

Kozzie [ Konsul ]
Harrvan --> dzieki :)

Łyczek [ Legend ]
Bardzo dobra :)
8,5/10