GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z kontrolerem FastTrack ATA 100

02.09.2006
14:14
smile
[1]

sebek910202 [ Legionista ]

problem z kontrolerem FastTrack ATA 100

Witam!
Otóż mam następujący problem, kupiłem niedawno nowy komputer oprócz twardych dysków oraz cd/dvd-romów i okazało się że na płycie głównej jest tylko jedno wejście IDE, a ponieważ posiadam 2 dyski twarde i dvd-rom oraz nagrywarke, które nie mają wejścia SATA zostałem zmuszony do kupna tego oto kontrolera, aby wszystko działało jak trzeba. Więc problem mój wygląda tak ze po zainstalowaniu sterownikow kontroler dalej nie spełnia swojej funkcji czyli jesli podlacze dyski do kontrolera to nie dzialaja. Nie sądze żeby to byla wina kontrolera bo wyskakuje mi ekran w którym mam te dyski ale juz nie wlacze systemu. Jeśli podłącze 1 dysk a 2 do wejścia IDE w płycie glównej to tak jakby wogule nie bylo tego pierwszego dysku i chociaż moge wejść do windowsa to nie moge kozystać z tego 1 dysku który jest podlączony do kontrolera.
Bardzo prosze o pomoc w razie niejasności prosze pytać!

02.09.2006
14:22
[2]

Plantator [ Prokonsul ]

W windowsie sterowniki tego kontrolera instalowałeś?

02.09.2006
14:52
[3]

sebek910202 [ Legionista ]

sciagnalem sterowniki ze strony producenta i instalowalem przez menedzer zadan ktory pokazuje ze to urzadzenie działa poprawnie a tak nie jest :/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.